PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 816
ocen
6,5 10 1 8816
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

dlaczego faceci musza akceptowac dziewczyny z wadami i zaletami a dziewczyny szukaja
ideałow??

ocenił(a) film na 7
bartek50cent

nie muszą:] nikt Ci nikogo nie kaze na sile akceptować. pozatym ideal to w tym wypadku poj wzgledne:) kwestia gustu i takie tam.

Daquel

I jeszcze jedno dlaczego niektore dziewczyny robia na sile dramat ze swojego zycia ?

ocenił(a) film na 7
bartek50cent

w akcie desperacji by wzbudzic litość mniemam:)

bartek50cent

też mnie to zaczęło zastanawiać. nie to ,że każe. ale ogólnie się tak mówi: że kobietę mężczyzna musi zaakceptować taką jaka jest, ale mimo to,musi być on dla niej idealny...
nie mam pojęcia...jedyne co mi przyszło do głowy to to,że być może kobiecie ciężej jest osiągnąć ten potencjalny ideał niż mężczyźnie ...
to takie spekulacje

ocenił(a) film na 7
Kooko_xD

wszystko to tylko stereotypy:) nie ma co generalizować:] Facet to facet powinien byc twardy i pewny siebie (z głową na karku) a kobieta niech narzeka jak lubi:) one to tak mają w naturze juz, ze jak jest zle to jest zle a jak jest dobrze to musi być coś nie tak bo to podejrzane ze wszystko jest ok:D Osobiscie sadze ze jak dziewczyna chce jakichś zmian u faceta na lepsze to nic w tym złego przecież:) nawet jak pusci kantem to coś dob\rego potem zostanie, natomiast jak panna sie nie chce zmienic dla chlopaka to wniosek jest oczywisty wiec po co sie oszukiwać:) i analogicznie w drugą strone.

Daquel

jak dla kobiety sa po prostu falszywe i chamskie z natury i nie potrafia kochac , dlaczego bo kobieta pierwsze nie powie facetowi co do niego czuje bo sie boi odrzucenia ale sama go wybrecha w twarz i jeszcze z kolezankami dupe obrobi a facet by zalagodzil sytuacje , kolejna sprawa statystycznie kobiety czesciej zdradzaja , i beda klamaly w zywe oczy ze to nie prawda beda sie bronili rekami i nogami , obrabiaja dupe jak popadnie , sa zazdrosne o wszystko robia wojny

bartek50cent

popieram :)

ocenił(a) film na 7
bartek50cent

życie:D ale nie wszystkie:)

Daquel

teraz to sam dowaliles jak klientka one tez tak mowia ;p

ocenił(a) film na 7
bartek50cent

nie mow ze nie masz przynajmniej jednej znajomej panny, ktora sie do wyzej opisanego kanonu nie zalicza? ja znm conajmniej 3. wiem, niewiele ale zawsze coś:)

Daquel

ja tez znam ale dziewczyna jest inna jako znajoma . Jako znajoma moze byc zajebista a jako dziewczyna zupelnie powalona

ocenił(a) film na 7
bartek50cent

no i ja dalej sie upre przy swoim bo mam znajomą co ma chłopaka i koleś czesto ma odpały a ona nie dość ze wytrzymuje to ani raz go w ch.. nie zrobiła i za to sie dam nawet posiekać:]

użytkownik usunięty
bartek50cent

To działa w obie strony Faceci też potrafią być ch..ami a baby mimo wszystko z nimi są i kochają ich.Ja uważam,że w tym przypadku płeć nie ma nic do rzeczy,raczej osobowość .

bartek50cent

jak tak czytam waszą dyskusję doradzam zmianę towarzystwa i nakierowanie swoich względów na bardziej dojrzałe dziewczyny a nie rozchwiane emocjonalnie gówniary z gimnazjum :P

mozetoja

starsze sa jeszcze gorsze ;p

bartek50cent

naprawdę wole nie wiedzieć jakie znasz dziewczyny ;)

mozetoja

Starsze ktore zadaja sie z mlodszymi to chca sobie albo ich ustawic albo po prostu tylko seksu ;p

bartek50cent

sadze że na jej potrzebę sexu raczej nie narzekasz :D :P

mozetoja

moze cie to zdziwi ale faceci tez potrzebuja troche uczuc a nie tylko seksu na okraglo

bartek50cent

raczej nie zdziwi bo znam wielu uczuciowych chłopaków, a jedno z drugim można połączyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones