PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 816
ocen
6,5 10 1 8816
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

Nigdy nie trawiłem tego gatunku, uważałem go za denny, głupi i nadający się tylko dla nieudacznic i nieudaczników, którym w miłości się nie wiedzie, ale akurat ten film wywarł na mnie ogromne wrażenie:)

Z pewnością ogromny wpływ na cały obraz filmu w moich oczach miała Elisha Cuthbert, która jest moją ulubioną aktorką.

Jednak cała historia i sposób jej przedstawienia są wręcz genialne. Ten film w pewien sposób zmienia spojrzenie na świat.

Scena końcowa z listem wręcz wspaniała jak dla mnie.

Polecam jak najbardziej.

ocenił(a) film na 7
Xsaav

Właśnie obejrzałam oryginał, bodajże koreański i dowiedziałam się,że film powstał na podstawie powieści...stylistyka jest może nieco inna, ale dzięki oryginalnemu filmowi chińskiemu zrozumiałam zamysł filmu z Elisha Cuthbert , choć nie zaliczyłabym tego filmu do komedii romantycznych, którego to notabene gatunku też nie cierpię, choć czasem oglądam filmy kwalifikujące się...
Wracając do filmu jest naprawdę ciekawy, choć bardziej - jak dla mnie opowiada historię o smutku i bólu po stracie kogoś bliskiego, o pokonywaniu pustki i brnięciu dalej... niż o miłości studenta do nieznośnej i kapryśnej dziewczyny, choć to też.
Z tą zmianą spojrzenia na świat się zgodzę, człowiek, który zostaje wytrącony ze swoich torów, kogoś bliskiego traci, jest gotowy na wszystko... nawet się upić i prawie zginąć na torach metra...nieznaną osobę można traktować okrutnie i bawić się nią... można się nawet w międzyczasie zakochać... ale najpierw trzeba się pozbierać i na nowo znaleźć sens życia...
Pewnie "Kłopoty z blondynką" to niezbyt trafiony tytuł dla My Sassy Girl... no ale skoro stwierdzono, że to komedia romantyczna...

kajeczka777

Tylko że tu nie gra nikt znany:)

ocenił(a) film na 7
kristof0111

Nie musi grać nikt znany, żeby film był ciekawy i odwrotnie- może być plejada gwiazd i co z tego?

kajeczka777

ale przynajmniej jedna znana gwiazda by się przydała:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones