24 godziny
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6 hmm.

ocenił(a) serial na 10

Oglądam szósty sezon, na razie dość słabo. Niby sporo się dzieje i w ogóle ale jakby nie to co sezon piąty. Najbardziej mi się podobała scena z Jackiem przed lustrem. Podobna do sceny z Homeland... No zobaczmy co dalej wymyśla...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Widzę że kolega nadrabia zaległości:) druga część 6 sezonu będzie dużo ciekawsza a ostatnia scena majstersztyk:)

ocenił(a) serial na 10
r1985

No już jest ciekawszy. Wątek rodziny Jacka, Jack jest chyba adoptowany:D.
Scena jak Jack rozmawia z ojcem gdy ten chce go zastrzelić. Jak ten Jack to robi że same fajne laski na niego lecą?;-).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Generalnie mogę Ci powiedzieć że to nie jest jedyna ciekawa dyskusja z udziałem Jacka w tej serii:) Ja ostatnio po obejrzeniu 24 LAD postanowiłem odświeżyć sobie pamięć i lecę wszystkie serie od początku:) Już nie mogę się doczekać kiedy obejrzę na nowo trzecią serie bo moim zdaniem była najlepsza:) Miłego oglądania 6 serii. Jeszcze dwie których nie znasz przed Tobą:)

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
r1985

No faktycznie świetna scena. Świetnie Jack Hellera opiepszył. Sama prawda;-). Ogólnie sezon był całkiem dobry zwłaszcza w zestawieniu z tym co o nim czytałem(że słaby). Trochę za dużo wątków romantycznych w tym sezonie moim zdaniem. Dylematy Morrisa nudne, choć postać udana i w sumie go lubie... No i ta dziewięcio miesięczna choroba Chloe pod koniec, od początku wiedziałem że tak będzie...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Tak dokładnie o tą scene mi chodziło:) No i ogólnie Heller miał rację w jednym punkcie tej dyskusji:) Dokładnie przewidział co się stanie jeżeli Jack ponownie pojawi się w ich życiu ( Final 24 LAD);) Co nie zmienia faktu że pomimo znakomitego zakonczenia sezon ogólnie w mojej ocenie jest jednym z najsłabszych:) Gwarantuje że 7 seria będzie lepsza:) Miłego oglądania:)

WOLVERINE55

7 sezon. Nowa sceneria, nowi ludzie, oraz ktoś kogo uwielbiam i jego niejednoznacznośc sprawiła, że chcę aby jeszcze kiedyś powróciła. Sezon 8 wolno się rozkręca, ale jak już to zrobi to chyba dostaje największego kopa w całym serialu. Rozpie.rdol totalny!

Maniek2008

powrócił *

ocenił(a) serial na 10
Maniek2008

Pan T...?. No ja tam go średnio lubiłem w poprzednich sezonoach. W siódmym ma zaś ciekawy image. Szkoda Billa:-(. Fajnie dogadał Jackowi jak ten go przesłuchiwał. -Zasady czynią nas lepszymi. Nie dzisiaj.

WOLVERINE55

Tony jest the best ;) Nie wiem w którym momencie jesteś, wiec nie będę mówił za dużo na jego temat.

ocenił(a) serial na 10
Maniek2008

No mogli mu pozwolić zabić tego faceta pod koniec...

WOLVERINE55

Łudzę się, że postac Tony'egp wróci w 10 sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
Maniek2008

No co by nie mówić, nagrabił sobie i zasłużył na DŁUGĄ odsiadkę...

WOLVERINE55

Gdzies wyczytalem, że na wydaniu blu ray w stanach są sceny dodatkowe i niewykorzystane, a wśród nich sceny z Tonym na przesłuchaniu (tego nie jestem pewien). W każdym razie coś jest na rzeczy i liczę na jego powrót do serialu, no i do akcji.

Maniek2008

Znalazłem:

http://www.24spoilers.com/2014/08/18/24-live-another-day-special-features-classi fied/

ocenił(a) serial na 10
Maniek2008

I można powiedzieć że tak się stało :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones