24 godziny
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4

ocenił(a) serial na 8

obejrzałem dziś pierwszy odcinek 24 nowego sezonu, jak dla mnie REWELACJA !!
dla tych którzy już widzieli, co sądzicie o początku nowego sezonu?
dla tych którzy jeszcze nie widzieli, musicie to zobaczyć ;)

ocenił(a) serial na 10
ronnie

Właśnie mnie uratowałeś przed strachem:)Teraz juz wiem że będzie 4 sezon.Ja jestem dopiero na 5 odcinku 3 sezonu i jestem w szoku zwłaszcza jeśli chodzi o uzależnienie Jacka...Miłego oglądania 4 sezonu.Mam nadzieję że będziemy w kontakcie;)Ale nie możesz mi niczego zdradzić.. Iza

użytkownik usunięty
ronnie

Kurde, a ja dopiero będę oglądał trzeci sezon!! Poza tym nie mogłem się powstrzymac i czytałem już większość spojlerów i wiem, że kim będzie pracowała w ctu, że jakc będzie narkomanem, ze zabije ninę:( Kude, jeśli w szybkim czasie nie obejrzę trzeciego sezonu to niedługo będę znał całość!!

ocenił(a) serial na 10

Co jeszcze powiesz bezmózgowcu??? Temat nie dotyczy 3 sezonu o co sie w nim wydarzylo, tylko 4-tego! Nie zdradzaj całej fabuły, to ze popsules sobie zabawe czytajac spoilery swiadczy juz o tym, ze jestes kretynem, ale to ze psujesz zabawe innym robi z ciebie debila do poteki n-tej!

ocenił(a) serial na 8
2ofus

Wow! Uważaj, żebyś go nie zabił:P No coż, czytanie spojlerów i przekazywanie ich dalej nie jest szczególnym objawem inteligencji, ale jeśli nie oglądałeś jeszcze 3 sezonu to możesz się uspokoić, bo tak dużo to on nie zdradził... Ja wlaśnie jestem na 3x16 a większość tego, co napisał zawiera się najwyżej w pierwszym odcinku(no, może z wyjątkiem niny:( dobrze że przeczytałem ten spojler po obejrzeniu, bo też bym się nieźle wkurzył...) Więc jeśli nie oglądałeś jeszcze 3 sezonu, to oglądaj śmiało, aż tak wiele nie straciłeś:)

użytkownik usunięty
Damnit

stracil motyw z nina a musze powiedziec ze ogladajac to poczulem duza satysfakcje, kolega stracil juz przez tego typa te emocje bo wie co juz sie wydarzy - to juz nie bedzie to samo jak zobaczy nine znowu pojawiajaca sie w serialu bo juz wie ze bedzie martwa :P

użytkownik usunięty

Czy ja wiem... kiedy oglądałem 3 sezon to też wiedziałem o Ninie, a mimo to trząsłem się jak galareta:P

ocenił(a) serial na 10
ronnie

Wlasnie skonczylem ogladac 4 sezon :) Rewelacja :] Scenarzysta ma tyle pomyslow, ze sam wchodze w zachwyt :) A jeszcze w dodatku podpisano umowe z 3ma aktorami na 5 i 6 sezon :D:D Bedzie fajnie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones