PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 345
ocen
7,4 10 1 18345
6,8 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

pododbne seriale akcji

ocenił(a) serial na 10

Zna ktoś jakieś podobne seriale do 24?
Poza dwoma pierwszymi sezonami Prison Break i 24 nie udało mi się jeszcze znaleźć żadnego serialu akcji, który choć w zbliżonym stopniu potrafiłby utrzymać mnie w napięciu ;)
z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :)

Piotrek099

Ciężko znaleźć coś takiego podobnego, ogólnie jak Ci się te seriale podoją, tak jak mnie to może...
Prisoners Wives - żony więżniów, ogólnie wciągnął mnie.
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) - wciągający serial, taki odpowiednik damski Prison Breaka :)
Homeland - początek może zanudzać, ale później jest ciekawie :)
Wataha - polski serial, wg mnie taki odpowiednik 24h? :)
Bates Motel - trochę inne, ale wciąga, ma swój klimat i fajne laski :)

kilop

miałam właśnie napisać o Homeland :)

ocenił(a) serial na 7
Piotrek099

http://www.filmweb.pl/serial/Punkt+krytyczny-2007-435555

ocenił(a) serial na 10
Piotrek099

Breaking Bad

ocenił(a) serial na 9
Piotrek099

Poogladaj Kontre czyli Strike Back. Takze tematyka terrorystów i zamachów oraz agenci ktorzy głownie brutalnasiłą rozwaizuja wszelkei problemy. Bardzo dobry i krótki dość serial,przez to niemiłosiernie napakowany akcją...Dodatkowo jest o wiele brutalniejszy niż 24. Co warte uwagi sezon 1 majacy 6 epizodów laczonych po 2 odcinki jest spin-off'em sezonu drugiego i następnych. Jeśli lubisz szybka brutalną akcje,ładne dupeczki i ciekawe zwroty akcji pooglądaj koniecznie. Bez wątpienia najlepszy serial Cinemax oprócz Banshee

ocenił(a) serial na 10
Piotrek099

Homeland - stworzony przez część twórców "24", ten sam kompozytor, podobna konwencja

Piotrek099

Banshee - równie wciągający serial

ocenił(a) serial na 9
Piotrek099

Chuck - mega wciągający. Akcja, komedia, dramat. Oglądałem go już kilka razy i ciągle nie mam dość.

Piotrek099

Obejrzyj sobie OZ - prison break w hardcorowym wydaniu bez mozliwości ucieczki.

ocenił(a) serial na 10
Piotrek099

the shield

ocenił(a) serial na 10
Piotrek099

Chyba jedyny, który obecnie wpisuje się w podobny klimat to właśnie Homeland. Pierwsze sezony z Brodym to (moim zdaniem) porażka, ale gdzieś od 4 czy 5 sezonu akcja fajnie się rozkręca przypominając właśnie 24. Z innych mogę polecić Jericho. Również świetny spisem polityczno-rządowy, a to wszystko ukazane z perspektywy małego miasteczka niczym z Twin Peaks, w obliczy wojny atomowej.

ocenił(a) serial na 10
JackXP

podpisuje sie pod tym co napisaleś :) i w sumie gdyby nie Twoj komentarz to pewnie nigdy bym do Homeland nie wrócil po 2 sezonach kiedys zakończyłem. Pózniejsze sezony byly dla mnie jak słabsza wersja 24 h heh chociaż 6 sezon byl całkiem dobry i wyobraziłem sobie Bauera w duecie z ekipa z Homeland hehe

Piotrek099

The Wire oraz Breakout Kings

bredny

Dodam:
Hostages: Zakładnicy 2013 r.

użytkownik usunięty
Piotrek099

Designated Survivour

ocenił(a) serial na 9
Piotrek099

Person of Interest

Piotrek099

Japońska wersja 24: Japan

ocenił(a) serial na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones