Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

http://thesuperficial.com/2006/11/07/elisha-cuthbert-ugly-01-thumb.jpg

Piekna jak zawsze :D co chcesz, bez retuszu jest jeszce piekniejsza

lasio1991 ma racje!!! piekna piekna piekna ;]

Nie ma ładnych kobiet, wszystkie są brzydkie. Elisha bez makijażu wygląda okropnie.

krytyk_filmowy

Jak ty kazda kobiete uwazasz za brzydka, to powinienes isc do psychiatry sie leczyc, bo masz problem :P

lasio1991

Nie wiem jak ty, ale ja nie chciałbym się rano obudzić obok Elishy, Angeliny Jolie czy kogo tam jeszcze... na szczęście nigdy nie będę musiał. One są piękne tylko wtedy jak je umalują. Poza tym Elisha pewnie zaliczyła jakieś rozbierane sesje i mnie to brzydzi, bo wiem jak kiedyś wyglądała... A tym zdjęciem, to przerosła samą siebie, aktorki mogą być brzydkie, ale żeby aż tak strasznie wyszła? To już pierwsza lepsza napotkana osoba w jej wieku wyglądałaby lepiej...

krytyk_filmowy

Chciał bym sie obudzic, ale tylko koło Elishy xD Nawet nie chodzi o jej wyglad, bo na upartego znajdziesz wile ładniejszych dziewczyn, ale Elisha ma to cos w oczach i w sobie ze jest niezwykle pociagajaca. Ja widze w niej ideał kobiety ( po obejrzeniu dziewczyny z sasiedztwa)i chciał bym wierzyc ze jest chociaz troche taka osoba jak w filmie, ale nie ma złudzeń. Ale kto powiedział ze nie mozna pomarzyc... Ty mówisz o niej jak o zwykłej aktorce, tak jak ja bym mówił np o Angelinie Joli xD Pewnie nie wczyłes sie w film dziewczynia z sasiedztwa :P

lasio1991

przeciez to Paris Hilton :|

A czy to aby na pewno jest ona? Przecież aktorka tak...że tak powiem belejak do wyjścia by się nie ubrała. Może to jakiś fotomontaż jest. Powiedzcie, że to nie prawda :P...a jeśli prawda...no cóż, sh*t happens.

Nitrox

wczesniej bylo wrzucone zdjecie paris :| no a na tym zdjeciu to zdecydowanie elishia. wyglada jakby miala kaca ;) (o ile to ona)

ManiekSOAD

To na 100% ona, uchwycili ja akurat niekorzystnie, i tyle. nawet na tym zdieciu nie jest brzydka, według mnie oczywiscie :D

lasio1991

Przeciez ona to taki sam człowiek jak kazdy z nas, i tez moze wstac lewa noga wkoncu xD

Zauważyłem nowe zdjęcie w profilu, według mnie ładna fotka, ale ta wcześniejsza też była ok, więc nie wiem po co te zmiany...

krytyk_filmowy

Głupio, że jedna osoba zmienia fotkę kiedy chce "bo tak mu się podoba", powinna być jakaś sonda żeby inni mogli też decydować.. tyle osób ma głupie fotki w profilu i nic z tym nie robicie, bo jednej osobie się nie podoba i koniec (temu co to ustawia), wg mnie to użytkownicy powinni głosować, bo jak ktoś kto zmienia te fotki ma spaczony gust, to raczej wszystkie będą beznadziejne. Ta zmiana jest OK, ale wg mnie zupełnie niepotrzebna...

5 minut z photoshopem i z tego "czegoś" mogę zrobić twoje zdjęcie ;) Jak to jest zdjęcie Elishy to ja jestem włóczykijem.

łeeeee
tutaj nie wyglada tak jak na filmach co ja zrobie?!
juz jej nie kocham ....

a co wy myslicie ze takie plejboje sie rodza w ju es ej? poza swoja "uroda" ( z makijazem bardziej mi sie podoba xd) chyba nie odznaczyla sie jakas szczegolna rola,(...) aaa zapomnialbym
przeciez sie nie znam, ze wsi jestem wybaczcie
pozdrawiam

Wy to jesteście pogięci xD To na pewno nie jest ona, ta klientka na zdjęciu jest całkiem innej postury a po drugie popatrzcie na jej buty.. Czy wydaje się wam ze aktorka która na pewno nie jest biedna, tak by się ubrała? No proszę was, wy chyba nie wiecie jak można przerobić np. zdjęcie

Pozdro

To nie ona na 100%. Wystarczy się przyjrzeć dokładnie. Elisha nie wali dużo makijażu w porównaniu do innych aktorek jeśli chodzi o wygląd przed mediami.

Chyba was pogielo, to nie ona, postuta, waga, nie mowcie ze ktos taki jak ona nie bedzie o to dbal... Fake albo ktos podobny.

MadMight89

To jest ona, nie okłamujcie się.
http://www.celebrity-sunglasses-finder.com/image-files/elisha_cuthbert3.gif - jak i również tutaj, wcześniejsze zdjęcie.
Aczkolwiek po photoshopie lub profesjonalnym makijażu wciąż dupa pierwsza klasa.

No to poważny problem, że ktoś wygląda trochę gorzej bez makijażu. Trzeba będzie powołać komisję śledczą. Pokaż swoje zdjęcie zaraz po tym jak wstaniesz rano.

reese

Przecież kurwa to nie ona slepoto ..... przypatrz sie dobrze.

Moim zdaniem ta aktorka nie jest piękna i nie ma nic w sobie specjalnego...a co do tego zdjęcia...no cóż...przecież zawsze z makijażem nie będzie chodzić bo jej twarz odpadnie,ale mimo makijażu stwierdzam,że żadna z niej piękność...

to ubranie... reszta - cud

użytkownik usunięty

http://e.smog.pl/s5364/8869673e001130e84c1e6a9d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones