Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

jak czytam te wszystkie wypowiedzi różnych panów na tym forum to mi się po prostu śmiać chce!! jejku, ta dziewczyna wcale nie pokazała w tym filmie wielkiego talentu, a wszyscy zgodnie mówią:film super.a przecież to tylko kropla w morzu identycznych amerykańskich ociekających komerchą filmów dla młodzieży. nie zrozumiałem tego filmu? a co tam jest do rozumienia. fabuła prostsza od konstrukcji cepa, kilka odtwórczych gagów i od razu cudo? panowie, jedna aktorka-laska nie czyni filmu arcydziełem. a te wszystkie teksty w stylu:pewnie lubisz filmy z cyklu kocham kino i inny chłam? nie kompromitujcie się panowie, bo TGND-to jest chłam. a że w się na kinie nie znacie? cóż, wasz problem. są 2 rodzaje kina: kino rozrywkowe i kino ambitne. kino rozrywkowe zrozumie każdy, ambitne nie. nie moja wina, że jesteście takimi półgłówkami, ze dla was ambitne filmy to chłam, a takie 'coś' jak TGND to cudo. to chyba wy jesteście za mało inteligentni, by zrozumieć coś takiego jak kino będące sztuką. bo TGND sztuką nie jest. jest rozrywką.i to wcale nie wyszukaną. a kto twierdzi,że to cudo? ośmielam się nazwać go nic nieznaczącym pyłem, który wspiął się na pagórek i twierdzi, że to góra, a prawdziwego szczytu nie zdobędzie nigdy.o gustach się może nie dyskutuje, ale ośmieszacie się i kpicie sami z siebie nazywając ten gniot cudem. bo nim na pewno nie jest.a na elishę mozecie patrzec na plakatach, a nie nazywac arcydziełem byle co, w czym gra. Bo to jest po prostu przekomiczne, a wy jesteście pustymi matołkami, dla których ładna dupa znaczy więcej niż dobry film.Popieram wszystkich prawdziwych kinomanów,którzy poznali się na tym kiepściutkim filmie! Veni, Vidi, Rzygi.

użytkownik usunięty
Mikael_3

skad ty zes sie stary urwal??? "a wy jesteście pustymi matołkami, dla których ładna dupa znaczy więcej niż dobry film" a dla Ciebie nie? jestes jakis skrzywiony gosciu - zrob sobie odwyk od kina i umow sie z jakas dziewczyna, bo cos z toba nie tak skoro ty dobry film cenisz bardziej od ladnych kobiet - moze ty pedal jestes, jak to Ci bardzo wspolczuje i nawet sie dorzuce na leczenie dla Ciebie - filmy z cyklu kocham kino na prawde do mnie nie pociagaja i takie cos niebardzo przemawia do mlodego pokolenia - znam tylko jedna osobe w moim wieku ktora to oglada, ale to jest kinoman wiec on sie nie liczy:P tak jak pisales o gustach sie nie dyskutuje wiec ogladaj sobie kino ambitne i zostaw w spokoju ludzi ktorym TGND sie spodobal

PS. Te teksty o pyle to sobie mozesz w dupe wsadzic - chciales pokazac jaki ty to jestes swiatly i inteligentny ale Ci to nie bardzo wyszlo - wyglada jakbys sie strasznie silil zeby cos takiego napisac przez co blado to wypada, musisz jeszcze nad tym popracowac - reasumujac zal mi Ciebie

Pozdrawiam
Brooo

pedałem, a to dobre.ja po prostu rozgraniczam filmy i ładne kobiety i tak, wolę dobry film,gdzie gra okropna aktorka (z wyglądu) niż maksymalną płyciznę z laską typu elisha cuthbert w roli głównej.nie mówię,że mi się nie podoba,a wręcz przeciwnie.ale po prostu oddzielam tu jej urodę od wartości tego filmu.co do moich sformułowań,nie moja wina gościu, że trochę bardziej skomplikowany język sprawia ci trudności.ja prymitywnie wyrażać się nie będę.poza tym koleś, z homoseksualizmu nie da się wyleczyć,bo to nie jest choroba, raczej twoja homofobia stanowi poważny problem. nie muszę sie wysilac,żeby coś napisać, bo widzisz, jak ktoś jest inteligentny, to napisanie czegoś mądrego jest dla niego pestką. żałuj,że ty tak nie potrafisz.

pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mikael_3

doskonale wiem ze homoseksualizmu nie da sie wyleczyc ale fajnie mi sie z Ciebie smialo to sobie tak zazartowalem :] - o to mi chodzi "rozgraniczam filmy i ładne kobiety" to chyba kazdy mezczyzna robi ale z twojej poprzedniej wypowiedzi da sie wywnioskowac ze ty jak masz wybor to wybierasz dobry film :| twoj jezyk nie sprawia mi zadnej trudnosci tylko te teksty na temat pylu mnie na prawde rozbawily :) - dawno nie spotkalem sie z tak komicznym typem jak ty - jestes ewidentnym pozerem ktory na sile szuka jakis wyrafinowanych sformulowan aby, w swoim mniemaniu, pokazac swoja wyzszosc nad oponentem - moja homofobia to problem? moze i tak - na prawde nie trawie homoseksualistow przez te ich dazenia do zalegalizowania zwiazkow partnerskich i do adoptowania dzieci - wspolczuje im bo mozna to uznac za swego rodzaju uposledzenie - ich odmiennosc wynika najprawdopodobniej z niedorozwoju (u mezczyzn) lub przerostem (u kobiet) pewnej czesci mozgu, to jedna teoria a druga tyczaca sie mezczyzn to to ze maja skrzywiony hromosom X - ale czy ty w gogole wiesz o czym ja mowie?
zyj sobie w swoim wyimaginowanym swiecie i daj spokoj normalnym ludziom

Pozdrawiam

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mikael_3

Ja jestem gejem, ale dla takiej laski jak Elisha potrafiłbym zmienić orientację ;) Masz rację. Film jest przeciętny, ale jest również na swój sposób zabawny. Mnie rozbawił. Poziomem stoi trochę wyżej od American Pie.

Mikael_3

WEZ CZŁOWIEKU!! JESTEŚ PROSTAKIEM!! NIE MAM OCHOTY MÓWIĆ COŚ INTELIGENTNEGO NA TAKIEGO KRETA JAK TY!! JAKBYS NIE WIEDZIAL KRET TO TAKI FRAJER KTÓRY SIEDZI PRZED KSIAZKAMI DONOSI NA KOLEGOW I SRA W MAJTY JAK RADIOWOZ ZOBACZY!!
MYSLISZ ZE JESTES KINOMANEM?? CHUJEM I WAFLEM,,, A NAWET PEDAŁEM NIE WYPIERAJ SIE TEGO QRWA... TOBIE MAMA TELEWIZOR POZWALA WŁĄCZAC BO WCISKASZ KIT ZE CI SIE W SZKOEL PRZYDA JEDYNA TWOJA ROZRYWKA...NIE ZNASZ ESENSJI SLOWA IMPREZA QRWA MAC!! BRAK MI NA CIEBIE SŁÓW?? MYŚLISZ ZE JESTEŚ MĄDRY??HAHAHAHHAAH
MYŚLE ZE KAZDY MNIE POPRZE!! BO CO INNEGO MOZNA NA TAKIEGO FRAJERA NAPISAC!! ŚMIAĆ MI SIE CHCE GOŚĆIU ZAPCHAJ SE ODBYT PAPIEREM TOALETOWYM BO WYCFELĄ NA MIEŚCIE..PEWNIE WYSTARCZY NA CIEBIE SPOJRZEĆ!! HAHAHAHA

pazdzioch10001

nie masz ochoty powiedzieć czegoś inteligentnego? raczej zdolności. dzieciaku,nie wysilaj swojej mózgownicy, bo twoja pseudointeligencja,uwierz mi,powala,ale w sensie negatywnym. siedzi przed książkami i donosi na kolegów, a to dobre. gówniarzu,kiedy ja kończyłem szkołę, to ty nawet chodzić jeszcze nie umiałeś. a z mamą to ja nie mieszkam, w przeciwieństwie do ciebie. czy jestem pedałem? nic mi o tym póki co nie wiadomo, moja żona się nie skarży jak na razie. a czym jest dla ciebie maluczki chłoptasiu impreza?codzienną popijawą na mieście? to już wiem, czemu takie bzdury pierdolisz. jestem prostakiem, mówisz. tak jak clive owen w filmie "closer" ewentualnie, I'm a fucking caveman. to ty jesteś protistem, bo nieudolnie bronisz honoru takiego filmowego gówna. jeśli chcesz mnie obrazić, to wysil swoje resztki inteligencji i zrób to subtelnie, bo jak będziesz sie bezsensownie na mnie pluł i bluzgał,to nic ci gówniarzu z tego nie wyjdzie. tak możesz obrażać swoich kolegów siusiumajtków, tych blokowych skejcików homofobie. a niech cię popierają. co tym osiągniesz? gnój się nauczył kilku podwórkowych tekstów i wypisuje je na byle kogo i byle gdzie. może ty tak laski chcesz zarywać? założę sie,ze kiedy elisha przeczyta te wypociny, uboczny produkt resztek twoich zwojów mózgowych,rzuci ci sie w ramiona z okrzykim: och,mój ty romeo.

śmieszni ludzie śmiesznie piszą o zupełnie nieśmiesznym filmie

adioooooooos

użytkownik usunięty
Mikael_3

dobrze ze ty nie jestes smieszny - ja cos smiesznie napisalem? popatrz sie lepiej na swoje wypowiedzi wyzej - film jest o nastolatkach dla nastolatkow, latwostrawny i zabawny - bardzo mi przykro ze musiales 'znizyc sie do naszego poziomu' i ogladac takie "filmowe gowno" - podaj adres to Ci wysle kwiatki z kondolencjami - napisze tez maila do producentow i rezysera, na pewno dolacza sie do moich wyrazow wspolczucia i tez Ci jakies kwiatki wysla

PS. Szczerze powatpiewam czy Elisha potrafi czytac po polsku :] Jak chcesz zeby przeczytala wypowiedz pazdziocha to przetlumacz ja na ang i napisz na jednej z poswieconych jej anglojezycznych stron ewentualnie mozesz jeszcze po francusku jezeli potrafisz :]

Pozdrawiam
Brovar vel Brooo

"Wam tylko dupy w głowie" - chyba Cezary Pazura
"Cudze chwalicie swoich nie znacie"

użytkownik usunięty

a jakże, I speak English et je parle francais. WHY? because I am educated guy. but elisha...poor girl...she can't speak any other language. and you? can you? We can speak english.Nous pouvons parler francais.You choose

greetings
bises

mikael

maybe Elisha doesn't need to learn any foreign languages because, as you know, she is Canadian and in Canada they have two official languages: English and French - why do you wrtie "we can..." - someone has helped you with this text ;)? I can speak English quite good but I don't know French.

Best regards
Brovar vel Broo.

użytkownik usunięty
brovar

I meant that we can talk in English-me and you-if you want. she's canadian? well, not every canadian speaks both english and french, but maybe, who knows? I don't say that she's not intelligent and it is possible that she can speak two languages. And I see that you speak English (because some people say that they can and then it appears that they knowledge ends on: I am, you are etc.), so we can talk in this language, I leave it to your choice. By the way, I speak English much better than french. And nobody helped me with writing this. I wrote it on my own as I was able to.

Regards
mikael

użytkownik usunięty

I know that Elisha, some time, lived in Montreal and she learnt French there. I supposed that you wrote that text before by yourself (alone? - correct me ;) but I didn't understand some words in French so I couldn't knew what you had on your mind ;). You speak English better than French but I don't speak French generally so I rather suggest to use English ;)

Best regards
Brovar vel Brooo

użytkownik usunięty

nous pouvons parler francais means the same as we can speak french. and ok, english is your choice,so we can continue our nice conversation in english.you know,in my job, the knowledge of english is very,very essential.i don't have much time now.i have to go to work tomorrow. i'll write soon

greetings
mikael

użytkownik usunięty

What do you do? What's your job? I learn English for three years but I'm a little lazy and I don't like to learn from books;) I'd rather prefer to learn form movies and songs, and it is also good to me to use English outside school like here because I have matura exam this year. I've just back from school and I'm waiting for proposition what do you wanna talk about. Maybe you wanna hear why I like GND so much?

Best regards
Brooo

użytkownik usunięty

I have been learning English for about 10 years, as far I as know. And what I do for a living? Well, I have my own business, it's some kind of trade. And our topic of conversation...yes, it can be why you like this film so much. and then, I will tell you which films are very important for me. learning from songs and films is very good way to learn foreign language.

greetings
Mikael

użytkownik usunięty

It's late and I dont have time to write something now. I'm gonna write something more tomorrow. By the way, I made some mistakes in my previous comment - I forgot 'come' in "I've back.." and I didn't add 'a' before "proposition". So, as I wrote, I'll write something more tomorrow.

Best regards
Brooo

taki staruch z sie zabawia na forum z dzieciakami hahahahahaa
człowieku wyruchaj żone bo sie skarzy jak siedziesz przed kompem 24h i tylko palce ci sie wydłużają żeby kazdym dosiegnac do kazdego przycisku... ale wiesniak... moze jeszcze masz... dzieecko
a ciekawe z iloma słownikami pracowałeś hahaha
moze mama ci pomagała albo wynająłeś tłumacza zeby ci qrwa przetłumaczył zebys sie nie zchanbił...
i tak sie schanbiłes...
poor girl to powiedziala twoja matka jak cie urodziła... hahaha
to jednak nie masz dzieci.. wiem dlaczego... hahaah
właśnie ten film jest dla mlodziezy!! zjobie stary!!

użytkownik usunięty
pazdzioch10001

So, I think that this movie is nice because I like many things that it includes. First - soundtrack. It's really great. Idea to use old great hits was excellent. I've dwnloaded many songs from this film and I've listened it all time since I saw this film first time. Second - acting. Elisha plays very well and convincing also Timothy O. who plays Kelly. I also have not to accuse our "three legs of the tripod". Third - action. It's unpredictable (like Matt's images), sometimes really fun and sometimes really moving - generally it's enjoyable.
Yeah, I know that the plot is predictable but in which romantic comedy isn't? Allways our film heros are together, next they are split and next we have the happy end :P GND is first ROMANTIC teenage comedy of this type. Generally, I don't like romantic films because they are good for girls and boring :P but this movie really enjoy me. It isn't as stupid and poor as other american teenage coemedies. We have some gags and main plot - love between shy Matt and crazy but charming Danielle.
I know that this is a commercial film, but this is characteristic for all movies from Hollywood (especially teenage comedies). It definitely improve my mood when I watch it, so I like it sooo much for that. On the other hand I also like more complicated films like "American History X" during watching it we can think about our own life.

Best regards
Brooo

użytkownik usunięty
Mikael_3

Rany stary wkoncu powiedziałems to jako chyba jedyny facet! Ja im to powtarzam ale tacy ludzie (wielbiciele TGND) stwierdzili, że np. "Ojciec Chrzestny" to 'wyrafinowany chłam'. I to jest dokladnie tak jak powiedziałeś - większość z nich patrzy tylko na urode głónej bohaterki i robi im sie mokro w gaciach na sam jej widok i odrazu uznają film za genialny bo myslą jajami a nie mózgiem. A do tego uważają, że to chyba super film psychologiczny bo wygraniają wielbicielą dobrego, niezależnego kina, że nie zrozumieli tego film. Więc Mikaek zgadzam się w 1000 % a może nawet i wiecej :)

PS. Nie przerax się jak jakiś anonim Ci wyjedzie z tekstem żebyś sobie 'zajebał Prozack'a' :D Pozdroo :)
Anulka

anulka pizdulka zazdrosna hahahaa
tez pewnie stara...

użytkownik usunięty
pazdzioch10001

paździoch debilu, pisze się zhańbił,a nie schańbił. weź się facet nie kompromituj, zabierz się za ortografię,bo cię mama zbije za same kosy. bo moja już nie może, bo wącha kwiatki od spodu. wyedukuj się,a potem wypowiadaj, bo twoich podwórkowych smętów to aż się czytać nie chce. anulka pizdulka-facet,za poezję to ty się zabieraj bo HAŃBISZ tą część sztuki. ja kinoman? a jakże. to ty jesteś chłoptasiem, którego podniecają takie głupie film jak TGND. pewnie też dlatego je oglądasz i dlatego lubisz takie "kino". jeśli ty potrzebujesz słownika,żeby sklecić 2 zdania to twoja sprawa, ale nie myśl,że inni też są takimi idiotami jak ty.i to,że ty jesteś gówniarzem zafascynowanym takim komercyjnym chłamem wcale nie znaczy,że inni,którym się nie podobał są starzy. tak poza tym dziecko zastanów się nad sensem swojego istnienia,bo ja bym tam miał dużo wątpliwości. i naprawdę dzieciaku,użyj swojej pseudointeligencji w trochę większym stopniu,jeśli chcesz kogoś obrazić, bo tymi twoimi niedojrzałymi tekścikami nie obraziłbyś nawet swojej katechetki.
mikael

wez nie pisz nic do mnie..bo i tak dalej nie rozumiesz...
dziecinada!! haaha ;]

użytkownik usunięty

a ta z nowu sie czepia - strasznie Cie cos ten film gryzie, ale moglabys sobie dac juz spokoj bo to sie nudne robi (Prozac naprawde by Ci sie przydal :] - slow down - nikt nie wymienial konkretnych tytulow wiec nie wiem skad wzielas sobie "Ojca Chrzestnego" - jak bylem maly to z ojcem czasmi ogladalem "Kocham Kino" ale wtedy dopiero wyszlismy z komuny i nie bylo co robic :] teraz mlodziez (troche zaogolniam) woli jakies siwiezsze filmy i raczej nie zwraca uwagi na odgrzebane, puszczane milion razy klasyki - powiem to co chcesz uslyszec, bo ewidentnie chcesz wykazac swoja wyzszosc nad fanami GND - tak jestesmy od innej malpy, ty oczywiscie od tej lepszej bo ogladasz ambitne kino - moze teraz dasz sobie juz spokoj i nie bedziesz potrzebowala Prozac'a :]

PS. I don't need to fight, to prove I'm right.

Brooo

to sobie poczytaj reszte wypowiedzi na forum TGND i wtedy zobaczysz, że akurat 'Ojciec Chrzestny' był tam wymieniony wiec Ty się nie czepiaj. A nawet jeśli to dla Ciebie nudne to po prostu nie czytaj. A tak poza tym mi Prozac nie potrebny bo jeśli mi wiadomo to mam poczucie humoru i umiem zwolnić... Tylko umiem się smiać z dobrych żartów - nie takich jak Twoje.

użytkownik usunięty
Anulka_10

to jest forum i trudno nie czytac poszczegolnych postow bo sie zgubi watek jaki jest poruszany w topicu - widocznie musialem przegapic tekst o "Ojcu Chrzestnym" bo to forum GND mam raczej dobrze przeswietlone - Prozac nie wplywa na poczucie humoru tylko dziala uspokajajaco, to tak na marginesie :] - nie wiem gdzie ja sobie zazartowalem w rozmowie z toba wiec nie wiem o co Ci chodzi kiedy mowisz o moich zartach - co najwyzej bylem ironiczny - a jak faktycznie potrafisz zwolnic to bys juz mogla to zrobic - taka prosba :]
Wy na prawde jestescie w mniejszosci (ci ktorym film sie nie podoba) ale jakos nie mozecie tego zrozumiec, panoszycie sie i wywyzszacie jak niewiadomo kto - mam fajna ciekawostke dla was - moj kumpel zabral film na konwent do Katowic, zapuscil go w jakiejs malej sali - zaczeli ogladac w 7 osob a skonczylo sie na 30 scisnietych jak sardynki w puszce, bo jak ktos tylko wchodzil na chwilke to juz nie wychodzil a na koniec wszyscy skomentowali ze "swietny film" - dla zwyklych ludzi nie potrzeba jakis wybitnie ambitnych filmow, kino dla nich jest rozrywka ktora (w wiekszosci przypadkow) ma poprawic nastroj i humor a nie miejscem w ktorym maja przemyslec cale swoje zycie - pasjonujecie sie kinem?? to ok - nikt wam tego nie bedzie wytykal a nawet sie to chwali ze macie jakas pasje, ogladajcie sobie ambitne filmy ale dajcie spokoj zwyklym ludzia ktorzy maja w pizde problemow na glowie, nie maja czasu i potrzeby zeby usiasc przed telewizorem i rozmyslac tylko chca sie jakos rozerwac i oderwac od rzeczywistosci

Pozdrawiam
Brooo

Mikael_3

luudzie! Śmiać mi się chce jak czytam co wy u wypisujecie.
Przerzućcie się jeszcze raz na angielski! :D :D:D :D

użytkownik usunięty
Yorick

przerzuce sie specjalnie dla Ciebie - go fuck yourself - zrozumiales? tak? to dobrze - wiesz co masz robic

Best regards

yeah man! gimme more!!!

użytkownik usunięty
pablo_yabollo

gdybysie chociaz cos swoimi wypowiedziami wnoslili do dyskusji a wyglada na to ze tak tylko wpadliscie popajacowac - nic mi sie do was nie chce wiecej pisac bo jestem zjebany po komisji wojskowej :P

No wniósłbym, tylko nie wiem po której stronie sie opowiedzieć... Czy Elisha jest superzajebistą laską i walę sobie konia mysląc o niej, a ci co myślą inaczej to stare pedały, czy odwrotnie? Oto jest pytanie... Idę pomyslec, jak skonczę to wróce...

użytkownik usunięty
pablo_yabollo

czytanie ze zrozumieniem sie klania - a) nikt tutaj nie kwestionowal urody Elishy :P b) wynika z poprzedniego, nikt nie zostal wyzwany tutaj pedalem z tego powodu ze mu sie Elisha nie podoba - przeczytaj wypowiedzi jeszcze raz

PS. Mikael I made a mistake and I replayed on wrong comment. My answer is one position under our discussion.

Przepraszam, nie zrozumiałem zbyt wiele z tego wszystkiego - efekt widać powyżej... A Ty po której jesteś stronie? Ładne laski czy dobre filmy?

użytkownik usunięty
pablo_yabollo

zdecydowanie wole sie umowic z jakas fajna laska i spedzic mile czas niz siedziec poltora godziny przed telewizorem - wydaje mi sie to normalne - nie jest?

Pozdarwiam
Brooo

To wiadomo, jescze lepiej razem z tą laską dobry film obejrzeć... ale ja nie o tym - czy wolisz dobre filmy z przecietnej urody, ale wielkiego talentu aktorkami, czy przeciętne filmy z kiepskimi, choć pieknymi kobietami?

użytkownik usunięty
pablo_yabollo

jak dla mnie pytanie retoryczne ale odpowiem zeby wszystko bylo jasne - wiadomo ze lepiej jest ogladnac dobry film z niekoniecznie ladna aktorka ale sie na nim nie nudzic, niz ogladac jakis przecietny z fajna laska i dla przykladu na nim usypiac - jak dla mnie GND to siwetny film ze siwetna aktorka - Elisha ma wedlug mnie wielki talent i swoja gra przysporzyla filmowi wielu fanow - jakby za miast niej wstawili jakas piekniejsza ale 'drewniana' aktorke to ten film bylby totalna klapa - gra aktorska (szczegolnie urzekajaca w wykonaniu Elishy), soundtrack, ciekawa nieprzewidywalna akcja i przewodni romantyczny watek stanowia fundamenty tego filmu ktore odrozniaja go od innych teenage comedies - gdyby ktoregos z tych elemantow zabraklo niczym by sie od nich nie roznil

Pozdrawiam

Heh... Jak na ironie, Elisha Cuthbert ma zapewne Was i wasze dyskusje gdzies. Szkoda, prawda?
Szkoda tez, ze zgodzila sie zagrac w takim badziewiu, bo naprawde potrafi grac. Ale coz poczac, kiedy USA krecic potrafi glownie takie "arcydziela", zarabiac przeciez jakos trzeba...
Niestety, perelki na miare "24" zdarzaja sie baardzo zadko... I narazie radze ogladac tylko "24" - jesli chodzi o zdolnosci aktorskie Cuthbert.

dustgarden

jak na ironie to chyba wszystkie gwiazdy maja w dupie to co piszemy na filmwebie :] ja sie bede upieral przy swoim i dalej twierdzil ze film jest swietny - nie podoba Ci sie to trudno, ale wedlug Ciebie Elisha zle zagrala w tym filmie? - "24" nie ma za bardzo gdzie ogladac bo polsat skonczyl juz emitowac powtorke pierwszego sezonu, drugi zacznie puszczac najprawdopodobniej dopiero na jesien a do tego czasu ja juz bede mial 3 pierwsze sezony sciagniete z torrenta i 10 razy ogladniete :P

Pozdrawiam

brovar

dajcie mi linka!!
nie potrafie wejść na torrenta wpisuje różnymi formami a i tak nie wchodzi!!
!! ;];];]

użytkownik usunięty
pazdzioch10001

mi kumpel sciaga bo ja mam lacze tylko 128kb - przy takim to ja bym sciagnal wszystkie sezony "24" po tym jak by juz zostaly wyemitowane przez polsat lol

Pozdrawiam

Mikael_3

to było piękne :D jakież poetyckie obrażanie kogoś - jestem pod wrażeniem ;P
z twojej wypowiedzi wnioskuje, że jesteś typem, który wszystko co niekomercyjne, nie powstało w hollywoodzie, jest cięzkie do zdobycia i uznane w "inteligenckich" kręgach za kultowe będzie ogladał i wychwalał, natomiast po dobrej rozrywce w postaci filmu łatwego, prostego i przyjemnego będzie jechał, przy okazji obrażając wszystkich, którym ten film sie podobał
inteligencja drogi panie to także wzniesienie się ponadto, jeśli uważasz się za inteligentniejszego od reszty i myślisz, że tym zyskujesz sobie prawo do obrazania innych, twoim zdaniem mniej rozwiniętych..., to brak ci najzwyczajniej w świecie kultury (a i twoją inteligencję poddałabym pod wątpliwość),
byc może jest inaczej, ale dla mnie twoja wypowiedź jest typowym przykładem snobizmu - to tak jak z nazywanie wszystkiego czego nie jest się w stanie zrozumiec a co zostało okrzyknięte wybitnym, arcydziełem
kino dzieli sie na rozrywkowe i ambitne - zgadzam sie, ale w tym drugim tez zdarzają się prawdziwe perełki, w swoim gatunku - komedii romantycznej TGND jest świetnie zrobionym filmem, świeżym i zabawnym i współczuję ci szczerze, jesli twoja "inteligencja" nie pozwala ci na wyluzowanie się, odprężenie i dobra zabawę przy tego typu niezobowiązującej rozrywce

anyanka

DOKŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!! ;];];];]
BRAWO!! NA TO CZEKAŁEM!

pazdzioch10001

to nie mogłeś sam napisać, co ci siedzi na duszy :D

maggie_fraser_rowe

napisalem to juz... na innych postach!! :/

użytkownik usunięty
Mikael_3

na pczatku pozdrawiam wszystkich fanow swietnego filmiku i tryskajacej sexapilem Elishy! ludzie jestesmy wiekszoscia!
a teraz, drogi mikael'u udowodnie ci, ze nie jestes takim inteligentnym gosciem, za jakeigo sie uwazasz i czym wyraznie sie chwalisz na tym forum ... czlowieku krytykujesz bardzo fajny film, lecz nie w tym problem. musze ci zakomunikowac, iz "The Girl Next Door" jest kolejnym, jednakze jednym z lepszych, filmow z serii Teen Movies. znasz angielski tak?! wiesz co to oznacza...?? ze to nie jest film dla ciebie ... bo jak zaznaczyles masz zone i dziecko i chyba jestes pelnoletni ... no chyba, ze sie myle ... uzmyslowie ci zatem czym jest krytyka tego filmu przez ciebie ... otoz widzisz - to tak jakbys wpierdzielal papki Bebico dla niemowlakow i pieprzyl ze nie mozna sie nimi najesc, ze maja za malo wartosci odzywczych itd. podczas gdy tobie jest potrzebna solidna dieta ... wiec sobie ja zagwarantuj i NIE BIERZ SIE ZA COS, CO JEST WYRAZNIE NIE DLA CIEBIE FACET!!! ten film jest skierowany do nastolatkow znudzonych monotania zycia, poszukujacych w nim jakiegokolwiek sensu ... i film wlasnie o tym mowi - sens zycia i wartosci morlane to mysl przewodnia filmu, przedstawiona w tak zabawny i romantyczny rowniez sposob.
ja zatem jako nastolatek, czyli jedna z osob do ktorych film jest adresowany, mowie iz jest on godny polecenia, nie tylko ze wzgledu na fantastyczna aktorke ... trzeba obejrzec!!!
co do ciebie mikael - nie ogladaj teen movies ... to nie jest dla ciebie ... zostaw papki niemowlakom O.K.??

Pozdrawiam

Button

Brawo Button ! Jakbyś się zarejestrował zaraz bym Cię dodał do ulubionych. Świetnie dobrany argument! Jestem za! Ale Elishymi nie tykajcie! Ona jest moja!!!! ;d

wakabayashi

A poza tym co taki pedał jak Mikael może wiedzieć o kobietach, co? Jedyna ocena tego człowieka jaką na filmwebie wystawił to 1 dla Cameron Diaz! Człowieku na jakim ty świecie żyjesz?? Może ta twoja żona nie jest za ładna i masz jakieś kompleksy co ? Takie dauny jak ty chodzą po ulicy w trzech butach: 2 na nogach jeden na d**ie.

Mikael urwal sie z forum w polowie dyskusji i juz od dawna nie broni swoich racji wiec chyba go przekonalismy :] BTW Kupilem sobie "Dziewczyne" na DVD i musze powiedziec ze jestem naprawde zadowolony - ogladnalem kilka wycietych scen ktore powinny znalesc sie w filmie ale niestety cos sie ludziom ze studia nie podobalo - duzo wnioslaby scena po przegranym stupendium, gdzie Matt zalamany nie chce przyjac pomocy od Danielle i mowi ze chcialby cofnac czas, a ta podlamana odchodzi rzucajac mu ze bedzie dobrym politykiem - fajna jest tez przedluzona scena z ich pierwszej randki w tej knajpie ale nie chce mi sie pisac ;)P z dodatkow fajny i zajebiscie smieszny jest material Eli Experiece gdzie filmowy Eli i Mule wybieraja sie na prawdziwa porno konwencje - podoba mi sie tez material A Look Next Door (czy jakos tak) o produkcji filmu, gdzie Luke Greenfield i producenci wypowiadaja sie ze chcieli zrobic film o tym jak wiele mozna poswiecic dla milosci - elegancki jest fragment gdzie producent mowi ze nie byli pewni czy Elisha jest wystarczajaco sexy zeby zagrac porno gwiazde a za sekunde przy dzwiekach jakiejs swietenej piosenki pojawiaja sie 3 ujecia gdzie Elisha wyglada urzekajaco pieknie i niesamowicie sexy :D - jest jeszcze pare dodatkow jak komentarze audio do scen czy gagi ale nie chce mi sie o nich pisac - DVD powinno znalesc sie obowiazkowo w kolekcji fana tego filmu, tylko musicie wiedziec ze wszystkie dodatki sa tylko i wylacznie po angielsku

Pozdrawiam

Mikael urwal sie z forum w polowie dyskusji i juz od dawna nie broni swoich racji wiec chyba go przekonalismy :] BTW Kupilem sobie "Dziewczyne" na DVD i musze powiedziec ze jestem naprawde zadowolony - ogladnalem kilka wycietych scen ktore powinny znalesc sie w filmie ale niestety cos sie ludziom ze studia nie podobalo - duzo wnioslaby scena po przegranym stupendium, gdzie Matt zalamany nie chce przyjac pomocy od Danielle i mowi ze chcialby cofnac czas, a ta podlamana odchodzi rzucajac mu ze bedzie dobrym politykiem - fajna jest tez przedluzona scena z ich pierwszej randki w tej knajpie ale nie chce mi sie pisac ;)P z dodatkow fajny i zajebiscie smieszny jest material Eli Experiece gdzie filmowy Eli i Mule wybieraja sie na prawdziwa porno konwencje - podoba mi sie tez material A Look Next Door (czy jakos tak) o produkcji filmu, gdzie Luke Greenfield i producenci wypowiadaja sie ze chcieli zrobic film o tym jak wiele mozna poswiecic dla milosci - elegancki jest fragment gdzie producent mowi ze nie byli pewni czy Elisha jest wystarczajaco sexy zeby zagrac porno gwiazde a za sekunde przy dzwiekach jakiejs swietenej piosenki pojawiaja sie 3 ujecia gdzie Elisha wyglada urzekajaco pieknie i niesamowicie sexy :D - jest jeszcze pare dodatkow jak komentarze audio do scen czy gagi ale nie chce mi sie o nich pisac - DVD powinno znalesc sie obowiazkowo w kolekcji fana tego filmu, tylko musicie wiedziec ze wszystkie dodatki sa tylko i wylacznie po angielsku

Pozdrawiam

brovar

sorry za dwa posty... wcisnalem przypadkiem przycisk "wyślij" dwa razy :/

Mikael_3

no nie wiem,czy go przekonaliście :) w jego wieku to ma się mało czasu :) w każdym razie,dla mnie i tak "dziewczyna z sąsiedztwa" jest przeciętnym filmem-nie mówię,że tragicznym,bo widziałam dużo gorsze,po prostu arcydziełem bym go nie nazwała.można obejrzeć dla poprawy humoru :) a co do elishy-no cóż,ja mogę chyba tylko powiedzieć,że jest całkiem sympatyczna.może jeśli dostanie jakąś rolę,w której będzie miała większe pole do popisu i wywiąże się z tego zadania,to znajdzie też fanów wśród takich osób jak jak :D

pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones