Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Chyba każdy ją pamięta z "Dziewczyna z sąsiedztwa", ale mi osobiście dużo bardziej podobała się w filmie "Sadysta" film średni, ale piękna aktorka dodała uroku. Dla mnie ona to 10/10!

michal_czdz

Też jej dałem 10/10. Oglądałem "Dom woskowych ciał", "Kłopoty z blondynką", "Dziewczyna z sąsiedztwa", "He Was a Quiet Man" (zapomniałem polskiego tytułu), "Sadysta", no i oczywiście kiedyś tam dawno temu "Powietrzny dramat". Jeśli miałbym sklasyfikować jakość owych filmów, to zrobiłbym to tak:

1. Dziewczyna z sąsiedztwa
2. Kłopoty z blondynką
3. Powietrzny dramat
.
.
.
.
.gdzieś daleko cała reszta z "Sadystą" na szarym końcu.

Nie rozumiem, czemu taka ładna, bardzo dobrze wykonująca swój zawód aktorka, musi grać w takich gniotach jak "Sadysta", czy "Dom woskowych ciał". Powinna zagrać w czymś wielkim, w jakiejś superprodukcji. I to najlepiej główną rolę.

Nitrox

Moim zdaniek kazdy film z nia w roli głównej jest najlepszy na swiece. Najbardziej podobał mi sie film dziewczyna z sasiedztwa, potem kłopoty z blondynka i dom woskowych ciał, a najmiej chyba sadysta, ale tez był zajeb..:)

lasio1991

Airspeed(Dramatyczny Lot) moze mi ktos podac link zeby pobrac ten film? z gory dziekuje

Metal_up_Your_Ass

Powietrzny dramat / Airspeed--> zle napisalem w poprzednim poscie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones