Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

"Jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych gwiazd amerykańskiego kina."
Błędny opis...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
King_SX

Blędem jest twoj komentarz.
A opis Elishy opisuje przeciez ją i przebieg jej kariery.

Sachi

Ano tak... Przecież Elisha jest wręcz genialna! Zwłaszcza w takich 'hiciorach' jak "Dziewczyna z sąsiedztwa" i "Dom woskowych ciał". Filmy świetne jak aktorka w nich grająca, czyli na 10 ;-)

Ktos_tam

co do "Dom woskowych ciał" to sie zgodzie ze to szmira co nie znaczy ze Elisha zagrala tam zle ale "Dziewczyna z sasiedztwa" to jedna z lepszych komedii romantycznych jakie widzialem w ostatnim czasie a Elisha wypadla tam bardzo dobrze :)

damiessi

Komedia ROMANTYCZNA? ;-)

Ktos_tam

Ja bym usunal te wszystkie komentarze i tematy o Elishy'i i wstawil za to:
EliSHa RoX !!!!!!!!!!!!!!
:D:D:D:D:D:D

Ktos_tam

Ktoś tam --> i tu bym się zgodził odnośnie tego zapytania "ROMANTYCZNA?". Przynajmniej w mojej opinii jest to bardziej komedia obyczajowa, aniżeli czysta komedia romantyczna. I to wyróżnia ten film na tle bezsensownych schematycznych komedii romantycznych.

Widzę, że gardzisz takimi gatunkami, to polecam coś ambitniejszego - "Spokojnego człowieka". I po tym filmie stwierdzisz, że opis nie jest wcale błędny :) Przynajmniej mnie ten film utwierdził w mojej opinii, że Elisha jest dobrą aktorką. Choć kiepsko dobiera role - to trzeba przyznać. Przydałoby się więcej takich ról jak w "Spokojnym człowieku" albo "W Ciszy".

Kung_Fu_Master

"Dziewczyna z Sąsiedztwa" JEST komedią romantyczną (zawierzcie kobiecie gdy tak mówi:P) i w swoim gatunku jest to bardzo dobry film, trzeba tylko zrozumieć, że tego typu filmy służą za rozrywkę i nie zasiadać do oglądania ich chłonni wielkich intelektualnych przeżyć. "Spokojnego człowieka" nie widziałam ale "W Ciszy" oglądałam dwa razy i uważam, że Elisha wypada znakomicie. Oczywiście daleko jej do takich aktorek jak Natalie Portman, ale w porównaniu do innych gwiazd młodego pokolenia z USA typu Lindsay Lohan, Amanda Bynes czy starszych Jennifer Love Hewitt lub nawet Jessici Alby (która jest śliczną dziewczyną ale całkowita porażką jeśli chodzi o aktorkę) to Elisha na prawdę prezentuje się oszałamiająco. Dla mnie dziewczyna ma talent i z czasem na pewno będzie go rozwijać.

Ktos_tam

A tam głupio pierdolicie... Ja obejrzałem 'prawie' wszystkie filmy, w których zagrała, i zgadzam sie że TGND jest najlepszą komedią rom. noi chyba filmem, w którym zagrała... Pozatym to wogóle kurwa nie wiem po co robicie nowe tematy typu 'błędny opis', na chuj to ...?
Pozdr

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ktos_tam

zgadzam się. zdanie zbyt ogólne i troszkę przesadzone. aktorka nie ma aż tylu dokonań na swoim koncie żeby tak ją wychwalać :) poza tym co z tym "obfitym" biustem? patrząc na jej zdjęcia jakoś nie rzuca się w oczy.

red_alert

Obejrzyj sobie Sadyste "Captivity" tam widac ze ma dosc obfity:D:D:D pzdr

dan_

Nie widziałem jej w żadnym filmie, więc nie będę jej oceniać, ale pewna kultura słowna byłaby tutaj mile widziana.

Pozdrawiam!

dan_

danielson widze ze masz niezlego swira na jej punkcie lol

cruz707

Juz mi pomalu przechodzi ;);)
pozdrawam

Ktos_tam

Jasne, możęsz nie zgadzać się z tym opisem.
Nie powinni w wiadomościach o osobie uwzględniać swoich osobistych odczuć. Zgadzam się, ze powinny być podawane tylko fakty.

A swoją drogą, to wymienione wyżej filmy były OK, ale patrząc zupełnie obiektywnie, to jest wiele dobrze zapowiadających się aktorek, może nawet lepszych od niej.
Pozdawiam

Ktos_tam

Jest kapitalna , piękna , słodka i świetnie gra swoje role. 10/10
podkreślam - Moje subiektywne zdanie!

loyr89

Jak dla mnie jest najlepszą aktorką młodego pokolenia, chociaż jej filmografia nie jest duża, to wszystkie filmy które oglądałem z nią były świetne, szczególnie podobała mi się w Dziewczynie z sąsiedztwa, maxior. Pozdrawiam!!!

Ktos_tam

Nieprawda, to istotnie, bardzo utalentowana aktorka.

Ktos_tam

Ja tam nie widze zadnego błedu. Sama prawda o Elishi. Widze, ze bardzo dobrze czuje sie przed kamerami. Ładnie sobie radzi, potrafi zagrac każda postac i chrakter doskonale. Jednym słowem cudo ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones