Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

No cóż niestety , patrząc na przebieg jej dotychczasowej kariery , zmarnowała swój potencjał, jest naprawdę piękną kobietą, aż chce się ją oglądać po dziewczynie z sąsiedztwa myślałem , że zagra w podobnych komedyjkach itp , lecz niestety ma już 30 lat a wiadomo , że w Hollywood nie ma zmiłuj , patrząc na ciekawostki , mogła zagrać w naprawdę kasowych filmach , czegoś niestety zabrakło , szkoda bo naprawdę chciałbym ją zobaczyć w wiekszej ilości filmów.

użytkownik usunięty
NatsuD

E tam, nie jest taka jeszcze stara. Ma dopiero 29 lat (30 lat w listopadzie) a po za tym jeszcze nieźle gra, mogła by zagrać w paru ciekawych filmach.Ja widziałam by ją w roli Wasp w kontynuacjach ''Avengers''.

No. Szkoda że już nie gra. Ja bym chciała zobaczyć ją w jakimś innym horrorze niż DWC.

użytkownik usunięty
Anaissa

Ja też ...

NatsuD

masz racje naprawde szkoda bo miala wielki potencjal mogla stac sie jedna znajbardziej rozpoznawalnych aktorek gdyby tylko udalo jej sie dostac role w Spidermanie ale pomimo tego jej kariera nie wyglada tak zle, troche malo tytulow na niej no ale coz talent i urode wciaz ma wiec moze jeszcze w czyms zagra, jak to mowia nadzieja umiera ostatnia :)

użytkownik usunięty
NatsuD

Zgadzam się . Za czasów Dziewczyny z sąsiedztwa , W ciszy i Dom Woskowych Ciał jak dla mnie Elisha była najpiękniejszą aktorką w Hollywood . Jak dla mnie do dziś jest jedną z najpiękniejszych aktorek świata . Naprawdę szkoda , bo Dziewczyna z sąsiedztwa to mój ulubiony film. Jak dla mnie Elisha wydaje się być stworzona do komedii romantycznych . Piękna i sympatyczna dziewczyna . W dodatku utalentowana . Nie tylko stworzyła magnetyczną postać postać w Dziewczynie z sąsiedztwa , ale była znakomita w roli Niny w Ciszy . A i w Domu woskowych ciał również , zagrała bardzo dobrze (film mało ambitny , ale ja świetnie się przy nim bawiłam ). Warto jeszcze dodać że , znakomicie zagrała w filmie Szczęściara . Naprawdę bardzo lubię filmy z Elishą , szkoda tylko , że jest ich aż tak mało . Nie rozumiem dlaczego Elisha nie zrobiła większej kariery , przecież jest
ładniejsza niż większość aktorek , a i mniej zdolne aktorki (np. Megan Fox) większą karierę zrobiły . Naprawdę szkoda że , dziewczyna marnuje się w tych serialach . Ale i tak dla mnie pozostaje jedną z moich ulubionych aktorek .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones