Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Witam. Jeśli ktoś ma adres Elish'y Cuthbert na który można wysłac prośbe o autograf to bardzo, ale to bardzo byłbyum wdzięczny:)

Z góry dzieki za pomoc

racekk

pewnie słuchaj i mam jeszcze nr jej komóry :D, jak by tak wszyscy wiedzieli gdzie aktualnie przebywaja gwiazdy ti qrcze miały by urwanie głowy!:pp ( te gwiazdeczki)

Sebastian_tylkomanu_2

Sebastian.tylkomanu to jak dasz jej kome? xD

racekk

elishacuthbert@studiofanmail.com


na ten adres wysyłasz treść "Please send me your autograph" i twój adres domu i za około miesiąc dostaniesz zdjęcie z autografem :) To działa bo ja wysłałam :D i po miesiącu dostałam :)

użytkownik usunięty
BlairOne

Ej a czy płaciłaś za przesyłkę?? bo chciałbym dostać jej autograf

BlairOne

lol nie mozliwe, chyba scieme dajesz. pokarz photke, albo skana tego co dostales

Arcik

to jakieś małe zdjęcie, czy plakat? Plakat z Elishą przydałby się do pokoju

BlairOne

Hej! Dzięki Rebel za adres - ja też wysyłam jak dostane to zdjęcie z autografem to jesteś cool! P.S. Do zobaczenia za miesiąc :D

BlairOne

Hejka! Ja też wysyłam. Wielkie dzięki Rebel, jak dostane to zdjęcie z autografem to jesteś super! P.S. Do zobaczenia za miesiąc!

BlairOne

To jakaś ściema z tym autografem. Nie chce mi dotrzeć widaomość. Rozumiem, że z o2 jeszcze mogłoby nie wysłać ale z gmaila też nie daje rady. :(

nietopyrz

tez mialem problemym, z hotmaila nie doszlo nawet, ale interia wszystko zalatwila wiec sprobuj z interii ;]

BlairOne

ty ale mi wyskauje z tym adresem ze to jakis podstepny link

BlairOne

pokazuje mi sie ze to jakis podstepny link

BlairOne

Hej masz może adres do Jessici Alby? bo bardzo bym chciał mieć elishy juz mam :)

racekk

No to płaci się za autograf za przesyłkę czy nie? może ktoś mi pomóc ???

master181

tak sie da ? :P jesli nie zobacze dowodow to nie uwierze ze wyslali Tobie autograf ;]

Meveric

nie płacisz za przesyłke i to na poważnie działa wysyłałam do wielu osób. Dostałam już min od Angeliny Jolie, matta foxa, drew barrymore.

BlairOne

A skąd bierzesz od nich wszystkich adresy ?? :)

adiszon_2

Przepraszam miało być "do nich wszystkich adresy"

adiszon_2

Przepraszam miało być "do nich wszystkich adresy"

adiszon_2

http://i15.tinypic.com/6hgbl0i.jpg
Tutaj jest skan zdjęcia z autografem, które otrzymałam. Nie jest to żaden fake. Powaznie otrzymałam to zdjęcie. Przyszło po miesiącu odkąd wysłałam maila.

a adresy tych osób mam bo kiedys przypadkowo trafiłam na strone gdzie było pełno. A można trafić na adresy na stronach zrobionych przez fanów w kontaktach zawsze jest podany ten email.

BlairOne

no ok , powiedzmy ze uwierzylem ^^, wysle i zobacze czy nie zrobie z siebie debila ^^ bo mam nadzieje ze nie masz szatanskich zamiarow :]

Meveric

czy jest ktos , kto wyslal owa wiadomosc i otrzymal autograf? procz Rebel ?

Meveric

wyslalem, :P zobacze czy mi nie przysla bomby z napisem "zal nam ciebie"

Meveric

Obiecuje, że nie zrobisz z siebie debila :) wysyłałam już takie maile wiele razy i podostawałam zdjęcia z autografami ;)

BlairOne

Hejka! Dostałem zwrotnego e-maila ale u mnie kiepsko z angielskim! Mógłby mi ktoś z krótka powiedzieć o co chodzi! Ale proszę szczerze!

Thank you for writing to Elisha Cuthbert.
This address is for photo requests ONLY.
If you were requesting a free photo
and did not include your postal mailing
address, please e-mail us again and
include the address. If you already did,
please disregard this automatically
generated message. Allow at least 4-6 weeks
for your request to be processed. Pictures
will be sent by postal mail, not e-mail.
Due to high volumes of mail being handled,
we cannot reply personally to your questions
or comments.
One autograph request per e-mail, please.
Any message with more than one recipient in
the "to:" line, or that has undisclosed
recipients, or that uses "cc:" (carbon-copy)
or "bcc:" (blind carbon-copy) may be filtered
and automatically rejected.
We reserve the right to limit the number
of photos which will be sent to any
individual requestor. These complimentary
photos are not approved for auction or resale.

**************************************************
Se voc? gostaria de um livre fotografe
(de Elisha Cuthbert).
Emita por favor seu endereço postal do enviamento.
**************************************************
__________________________________________
VISIT US AT http://www.studiofanmail.com
FOR LINKS TO OFFICIAL CELEBRITY WEB PAGES,
ENTERTAINMENT NEWS AND MUCH MORE.

Speedy_8

a mozna wiedziec po jakim czasie go dostales ;]

Meveric

to jest automatyczna wiadomosc :P
jesli podales tam swoj adres to ci do 4-6 tyg przyslą :]
ciesz sie, jest za darmo tyle ze samo zdjecie, o ile dobrze zrozumialem...

jak masz problem to wez slownik, przetlumaczysz kazde slowo i bedziesz mial satysfakcje ze sobie przetlumaczyles :)
ucz sie , to jeden ze sposobow na szybkie opanowanie j. angielskiego

pozdrawiam

Meveric

teraz mam dylemat czy dobrze napisalem tego maila ;/
troche pierdol napisalem...
ale wspomnialem o autografie i podalem adres, powinno wystarczyc :P

Meveric

też takie cos dostałem po sekundzie :)

Thank you for writing to Elisha Cuthbert. This address is for photo requests ONLY. If you were requesting a free photo and did not include your postal mailing address, please e-mail us again and include the address. If you already did, please disregard this automatically generated message. Allow at least 4-6 weeks for your request to be processed. Pictures will be sent by postal mail, not e-mail. Due to high volumes of mail being handled, we cannot reply personally to your questions or comments. One autograph request per e-mail, please. Any message with more than one recipient in the "to:" line, or that has undisclosed recipients, or that uses "cc:" (carbon-copy) or "bcc:" (blind carbon-copy) may be filtered and automatically rejected. We reserve the right to limit the number of photos which will be sent to any individual requestor. These complimentary photos are not approved for auction or resale

verymadmanonthisweb

Kocham Elishe :).......................

verymadmanonthisweb

z czego wy wysylacie maile :( mi nic nie przyszlo :O

Meveric

wyslalem z hotmaila, teraz z interii .... cos mam z laczem ze nie dochodzi ????

Meveric

proba z interii powiodla sie :) dostalem odpowiedz...
teraz tylko czekac ^^ mam nadzieje ze przyjdzie :P

jedno pytanie
czy ktos wie cokolwiek na temat wysylania tego ponownie ale z innego maila rzecz jasna ? bo nie wspomniali ze nie mozna podac tego samego adresu z innego emaila... :D

Meveric

a czy jeszcze ktos dostal zdjecie do nie wiem czy to nie jest glupi zart i nie zrobie z siebie idioty? Rebel jak masz zdjecia od innych ludzi to daj adresy by wyslac maila

DonVito_4

:D

Dostalem maila zwrotnego z potwierdzeniem, wiec to nie moze byc zart...
chociaz zle to widze... z USA do Polski... jezeli te 4-6 tyg odnosi sie do ogolu to zrozumiem ale jesli tylko do stanow to moze za 3 miesiace dostane :P

Meveric

Hejka! Dzięki za odpowiedzi, ogólnie mam nadzieje że przyjdzie tan autograf! Pożyjemy, zobaczymy! Ale jak dostane ten autograf to będę super wdzięczny!!! Narx

racekk

Dostał wkońcu ktoś ten autograf czy to tylko bajeczki wyssane z palca?????

andzela191089

jak narazie nic mi do skrzynki nie przyszlo :(

Meveric

To jak dostal ktos to zdjecie???????????? Bo jak tak to sprobowalbym i ja :)

dan_

Ojojoj.... coś jakaś lipa jest z tym zdjęciem bo e-maila wysłałem 19 lipca 2007 r. i dostałem e-maila zwrotnego (zresztą automatycznego - czy jak on tam sie nazywa) i do tej pory ani widu ani słychu ze zdjęcia z autografem! Więc albo mnie nie lubią albo Rebel ma niezły ubaw z nas wszystkich...??? Pozdro.

racekk

hej, a ja dostałam wysłałam maila 28.08.07 i doszło wczoraj (3.10.07) jupi ;]serio!

asiaei

Z o2 wysylalem wczoraj i dopiero po trzecim razie doszla do mnie odpowiedz. Wysylalem wczesniej 2 razy i nic, ale wyslalem jeszcze raz bo mi to nie dawalo spokoju. Teraz czekam na zdjecie :):):):)

dan_

Hej. I jak tam dostał ktoś jeszcze ten autograf oprócz tych dwóch osób?

Speedy_8

a moze ktos mi wyslac maila przykladowego ?
czy to wplywa w ogole jakos na to ?
bo wyslalem w czerwcu i do dzisiaj nic,
wyslalem dzisaj z innego adresu i czekam ponownie...

wyslac mozecie na meveric90@interia.pl

racekk

Słuchajcie, widzę że jeszcze nikt nie wyjaśnił o co chodzi ze Studio Fan Mail, więc to zrobię ;-)
Pierwsza sprawa - to działa. Odpowiedź jest automatyczna a w Wasze maile nikt się nie zagłębia, wystarczy wysłać sam adres. Prośby o autograf formułować nie trzeba, wysłanie maila jest z nią jednoznaczne. Na przesyłkę czeka się zazwyczaj około 6 tygodni, ale czasem o wiele dłużej. Nic za to nie płacicie. Druga informacja jest niestety gorsza - to NIE SĄ AUTOGRAFY, to tylko zdjęcia z nadrukowanym podpisem - ładne, ale wszystkie kropka w kropkę takie same ;-) Takie fotki można zdobyć od bardzo wielu "celebrities" i nie jest to trudne, ale też satysfakcja to żadna a wartość wyłącznie dekoracyjna. Myślę, że wyczerpałam temat :-)

Vitec

sory że 2 post ale dzięki wielkie "Vitec" za wyjaśnienie ;))

racekk

Ja też wysłałem @ i myślę,że bóg mi wynagrodzi moje starania ;))
Jestem fanem E.Cuthbert ;D

RudzixTB

Ja wyslalem 2 miechy temu i nic. Trzeba miec szczescie chyba:):):)

racekk

Wow mam nadzieje ze to dziala :) poszukam innych celebrities , skzoda tylko ze to wydruk tylko :) Ale tak i tak fajnie :) a Jak trzeba wpisywc en adres ?? np. Jan Kowalski ulica nr/nr kod miasto Poland czy jakos inaczej ?? thnx z góry

racekk

Wysłałem emaila pod ten adres z konta na gmailu i po paru sekundach dostalem automatyczna odpowiedz :) teraz tylko czekac na fotke :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones