Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Jak mozna takiemu aniołkowi wystawić inną ocenę niż 10?
Wstydżcie sie i natychmiast poprawić oceny Elishy!!!

klufczyk

dokladnie Elisha to do teraz jedna z najpiekniejszych kobiet swiata, choc nasze wpisy dzieli 10 lat to ona i tak wyglada pieknie ♥ szkoda tylko ze od kiedy przestala grac w Happy Endings nie zagrala jeszcze nowej roli :)

klufczyk

To prawda, że wygląda jak anioł, ale tutaj oprócz wyglądu ocenia się grę aktorską ;)

ptopmark

gra aktorska liczy się a kto grał tak w dziewczynie z sąsiedztwa że mi kopara opadała

radowo

Zgadzam się. Jak ją pierwszy raz zobaczyłem to właśnie w Dziewczynie z sąsiedztwa. Miałem dokładnie taką samą minę jak ten koleś w tym filmie jak ją pierwszy raz zobaczył. Zdębiałem od razu na jej widok. Film obejrzałem sam nie wiem ile razy. I to nie za sprawą fabuły tylko za jej sprawa. Jest Genialna w 100%.

jarek1990

Nie rozpływajcie się tak bardzo.Ja ją pamiętam najbardziej z 24,ale wtedy miała ze 20 lat,a teraz,patrząc po zdjęciach w google,to widzę,że czas zrobił swoje i nie ma w niej za dużo tego dziewczęcego uroku,jaki wtedy miała.Jakoś tak na tych fotkach wygląda niepodobnie do siebie,ale jak mówię,to 10 lat różnicy.Ale fajniutka była i chyba nadal jest,a czemu za dużo jej teraz nie ma?Cholera wie,może ma inne rzeczy na głowie.

użytkownik usunięty
klufczyk

W ciszy, Dziewczyna z sąsiedztwa, Spokojny człowiek i serial 24 godziny no i jeszcze epizod w Niezaliczona - te produkcje widziałem i we wszystkich zagrała nieżle, ale w Dziewczynie z sąsiedztwa rewelacyjnie i w ogóle film bardzo dobry, inny niż te typowe głupawe amerykańskie komedyjki, o kilka poziomów wyżej, muzyka rewelacyjna, klimat końca szkoły świetnie oddany, rewelacyjna gra emila hirsha i przede wszystkim timothiego olyphanta. Film zapada w pamięć i obok American pie (serii) i Młodych wilków, właśnie Dziewczyna z sasiedztwa jest moim ulubionym filmem na wakacje, w klimacie wakacyjnym, lekkim, łatwym i przyjemnym.

Myśle tak samo film "dziewczyna z sąsiedztwa" oglądałem już z 10 razy a i tak czuje niedosyt poprzez jej niesamowitą urode i nietylko

klufczyk

A widzieliście ja bez makijażu i w zwykłych ciuchach?

użytkownik usunięty
Sony_West

A co mnie obchodzi jak ona czy inne aktorki wyglądają bez makijażu czy w zwykłych ciuchach, nie interesuje mnie jak ona wygląda na co dzień, z kim jest w związku i jak wygląda zaraz po przebudzeniu. Filmy, wywiady, spotkania z fanami to są produkty jak każde inne i my jako widzowie kupujemy je oglądając w kinie, tv, necie,itd., więc trzeba rozgraniczyć między produktem jakim jest film i jak w nim jest ucharakteryzowana na daną postać, a jej życiem poza planem filmowym, wyglądem na co dzień. I jak wiadomo to jest jej praca i jak my wkładamy do pracy garnitur, strój roboczy, itd., to ona wkłada swój strój, odpowiedni makijaż, charakteryzacje i wciela się w postacie. I jak też powszechnie wiadomo na filmach aktorzy wyglądają na atrakcyjnych, pięknych, przystojnych, odważnych, zabawnych a w realu już niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones