Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
3 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Do dziś zastanawia mnie dlaczego jej kariera potoczyła się w taki sposób i dlaczego Elisha nie została światowa gwiazda.

Według mnie miała wszelkie atuty by nia zostać. Elisha była jedną z najbardziej oszałamiających aktorek jakie kiedykolwiek żyły moim zdaniem ,do dziś jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Według mnie Elisha to jedna z nielicznych aktorek która ma piękną, doskonała twarz anioła, subtelna urodę a jednocześnie jest mega seksowna i pisze to jako kobieta .

Dziw ze z taką uroda ,nie zrobiła wielkiej kariery . Tym bardziej ze w Holywood nie ma aż tak wielu znanych, pięknych zjawiskowych blondynek. Więcej jest brunetek i szatynek.

Warto też dodać że Elisha jest naprawdę zdolną wszechstronną aktorka. Posiada zarówno wielki talent komediowy jak i jest dobra aktorka dramatyczna .

Doskonale umiała zagrać ideał dziewczyny która umie rozkochac w sobie widza("Dziewczyna z sąsiedztwa ), uzależniona od hazardu młoda dziewczynę ("Szczesciara"),ofiarę wykorzystywania seksualnego ("W ciszy ) czy słodka idiotke ("Happy Endings ).

Ponadto posiada urok i wdzięk i ciepło które sprawiają że widzowie ja kochają i nawet jeśli gra w słabym filmie to zawsze jest jego najlepszym punktem i czyni film lepszym niż jest w istocie.
"Dziewczyna z sąsiedztwa " jest lekka i całkiem przyjemna komedia ale nie jest ambitna. Myślę że to Elisha i jej urok i właśnie to emanujace z niej ciepło czynią ten film tak fajnym ,ze widzowie do niego wracają. Dlatego ze pokochali Elishe i jej postać ,bez niej film byłby zwyczajna komedyjka z gatunku przeciętnych.

użytkownik usunięty

Elisha posiada też w sobie coś takiego ze wydaje się sympatyczna kobieta i nie da się jej nie lubić . Stronie od skandali, nigdy nie afiszowala się ze swoim życiem prywatnym, zawsze wybierała rolę które miały być dla niej wyzwaniem aktorskim, w ambitnych często niezależnych produkcjach.

Przykładowo jej rola "W ciszy "była genialna . Wiele aktorek nie ma na koncie podobnej roli ale to była produkcja niezależna, wiec w Holywood przeszła nie zauważona. A szkoda.

Dziwi mnie ze ta aktorka nie zrobiła większej kariery. Myślę że zapewne nie miała szczęścia do filmów. Albo znajomości.

Ale spokojnie mogłaby grać w komediach i komediach romantycznych, wiec aż dziw ze nie miała więcej propozycji filmowych.

Tak czy inaczej do dziś to jedna z moich ulubionych aktorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones