Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Ludzie czym wam odbiło?

użytkownik usunięty

Same komentarze typu: to cud świata, ona jest nieziemsko piękna itp. Popatrzcie na to

http://gbm.blog.onet.pl/2,ID211945693,index.html

Oczywiście można powiedzieć ze na tym zdjęciu niekorzystnie wyszła. Na pewno tak, ale tak samo na innych zdjęciach, którymi się zachwycacie jej uroda została poprawiona poprzez makijaż i retusz komputerowy. Dlaczego zawsze za najpiękniejsze kobiety uważacie gwiazdy showbiznesu
skoro w showbiznesie jest bardzo niski współczynnik osób pięknych. Te wszystkie gwiazdki i gwiazdy z obawy przed zrobieniem niekorzystnego zdjęcia przez paparazzi prawie 24 na dobę paradują z toną tapety na twarzy, co cerze nie pomaga. Do tego często nie radzą sobie z popularnością i nadmiarem gotówki biorą wiec dragi i chleją wódę, co tez oczywiście urodzie nie pomaga. Często tez wpadają w anoreksje lub bulimie. Prawda jest taka, że od tej Elishy jest na świecie piękniejszych jakieś 200 000 000 kobiet.

No chociaż jeden mądry...;) szkoda że to nic nie daje, bo oni i tak swoje będą powtarzać w nieskończoność.

Gold_Fish

ale afera. jak nie pasi nie pisz. na zdjeciu bez makijazu wcale nie wyglada brzydko. a te miliardy ladniejszych kobiet gdzie sie ukrywaja?bo jakos nie widze.zalosne/.

Sachi

Właśnie o tym mówiłam, durne, zaślepione fanki:/ Ja nie mówie, że ona jest brzydka, ale większość ją gloryfikuje i to mnie denerwuje. Myśli się głową na nie czym innym (to akurat do panów było) ;) Nie twierdzę też, że mnie nie podobają się przystojni aktorzy, ale nie manifestuję tego "O Boshe jaki on/ ona piękny/na".

Gold_Fish

Gold Fish daruj sobie seksistowskie komentarze w stylu"Myśli się głową na nie czym innym (to akurat do panów było)"
Może powiesz mi i innym,czym myślą dziewczyny,które pieją z zachwytu nad swoimi idolami aktorami,a których na Filmwebie jest dużo więcej niz podobnych im chłopaków.

El_Libertador

Masz rację, w szczególności jeśli chodzi o fanki typu Went Miller:/ i nie tylko, same Chady, Orlanda...nie chodzi tylko i jedną płeć a obie:) tak jakoś wyszło, skojarzyłam z kumplami, którym jeszcze na tym etapie chodzi tylko o jedno:P

użytkownik usunięty
Sachi

"bez makijazu wcale nie wyglada brzydko"

Na pewno nie wygląda jak rozjechany pies, ale też nie można jej uznać za najpiękniejszą na świecie, bardzo piękną a pewnie też większość jej fanów gdyby widziała ją na żywo nie uznałaby jej za piękną.

"a te miliardy ladniejszych kobiet gdzie sie ukrywaja"

Nie pisałem o żadnych miliardach tylko o milionach, i nigdzie się nie ukrywają tylko chodzą po ulicach. Jakiś ułamek procenta w twoim mieście, reszta w pozostałych miastach i wsiach świata.

Gold_Fish

Słuchajcie my ludzie zachwycamy sie jej wyglądem na ekranie a nie po za nim. Jeśli w domu wygląda okropnie to mnie to nie obchodzi. Ona ma pobudzać zmysły na ekranie a nie kiedy jej nikt nie widzi w domu.

gadanie, wiedomo ze bez makijazu sie zle wyglada co wy myslicie ze jakas jessica alba bez makijazu bedzie wygladac ladniej niz ZZZZZZZZZZZZ

^^ , przeciez kazdy wie ze makijaz to podstawa u kobiet, malo kto ladnie wyglada bez makijazu, tez jestem jej "fanem" ale kazdy o tym wie jak juz wspominalem, ze to chyba normalne ze bez grama makijazu kobieta nie bedzie wygladala dobrze, jesli komus sie elisha podoba to powie ze bez makijazu wyglada tez ladnie, mnie osobiscie sie bardzo podoba ale bywa czasem ze skrzywiam mine przy niektorych zdjeciach i zyje z tym, wiec nie warto sie o to sprzeczac.. ;)
to nie to co aktor, ktory az tyle z twarza nie musi robic ;]
pozdrawiam..

użytkownik usunięty
Meveric

?Malo, kto ładnie wygląda bez makijażu?

Jednak trafiają się takie kobiety, sam znam parę dziewczyn, które nie tylko bez makijażu wyglądają tak samo, ale wręcz lepiej. Na tym polega prawdziwe piękno.

Uważam, iż za obdarzoną taką cechą można uznać właśnie Albę, choć muszę przyznać, że ostatnio też nadużywa makijażu i pewnie w wieku trzydziestu lat po jej rzeczywistej urodzie zostanie tylko wspomnienie

Jeśli zaś uważacie, że to normalne, iż pięknie wygląda się tylko w makijażu to napiszcie nie "Elisha to ósmy cud świata" tylko "umiejętności charakteryzatorskie, jakość i rozłożenie tapety na jej twarzy to ósmy cud świata"

ja tego nie powiedzialem ze ona wyglada pieknie przez makijaz.. ,
tez znam wiele dziewczyn ktore obrzydza makijaz.. , ale jesli ludzie uwazaja ja za 8smy cod swiata to juz nic nie mozna na to poradzic....
nie wbijesz im tego do glowy

Meveric

Autor tego tematu ma 100% racji. Widzialem wiele dziewczyn ktore sa ladniejsze od elishy. Ona jest bardzo
ladna... ale mysle ze nie to w niej jest pociagajace. Jej glos i styl w jakim sie wypowiada mowia nam ze jest
bardzo fajna, sympatyczna... a ja np mysle ze swietna bylaby z niej kumpela. To w niej mi sie najbardizej
podoba. Jest tyle pieknych kobiet na swiecie - supermodelki typu Victoria's Secret - to sa 8sme cudy swiata
ktore zawsze wygladaja pieknie bo sa wyjatkowe. Elisha jest ladna ale niektorzy robia tu z szamba perfumerie
- czego dowodzil o. Rydzyk ze zrobic sie nie da :). Pozdro dla fanow, ale spojrzcie wokol siebie.

Bounce

:)
Piekna prawda :)....rowniez tak mysle ;]
wszystko :) tylko nie zawsze czlowiek potrafi to napisac ;P

Człowieku każdy ma inny gust i może mu się podobać a Tobie nie, tak Ci się ta aktorka nie podoba? Zobaczymy jaką Ty będziesz miał...

przecież i tak żle nie wyszłam i na tym zdjeciu ma w sobie to coś co przyciągo do niej

ty po prostu masz zupełnie inny gust. Kobieta bez makijażu to jest jak zboże nie popsypane nawozem on ją ulepsza to normalne ale ona ama w sobie coś :)

verymadmanonthisweb

:) zgadzam sie po raz kolejny :) ona ma w sobie urok....
taki ktore inne nie posiadaja ;>
jej spojrzenie.... tyle wystarczy zeby sie zakochac :DD

Meveric

mi sie tez podoba lecz co mi z tego?? raczej nic bo tak sie z nia nigdy nie spotkam ani nie porozmawiam. Lecz wystarczylo zebym byl jej przjacielem wiecej nic by mi nie czeba bylo pozdrawiam 4all

Kwas_1

skad wiesz ze ja nie spotkasz?
jesli ci sie tylko podoba, to zrozumiem :]

Meveric

nom podoba fajna babka jest ale nie malo jest takich lecz kiedys bym chcial ja spotkac lecz w to watpie

Kwas_1

nie ma takich jak ona, zapamietaj... moga byc inne, brzydsze, ladniejsze ale nie ma takiej samej :]
i wlasnie to jest w niej najlepsze ;D

pozdrawiam Cie

Meveric

no w sumie to masz racje ogladalem filmiki na youtube.com czy cos takiego ale nie o to chodzi, nawet jesli byla by Elisha brzydsza mi by to nie robilo roznicy jej charakter jest dla mnie spoko, i to sie dla mnie tak naprawde liczy! pozdrawiam

Kwas_1

wiesz, ja studiuje psychologie wiec nie mam z tym problemow :)
wystarczy ze przeczytam kilka wiadomosci o niej, obejze filmiki,
przeczytam jakie ma nastawienie na zycie i juz mi wiadomo jaki ma charakter :) dlatego zapewniam cie, ze jest to swietna dziewczyna...

moglaby byc moja znajoma :), takowych mi brak ^^, w koncu jak wspomnialem wyzej nie ma takiej samej jak ona, sa wyjatki posiadajace pojedyncze jej cechy...

Meveric

"Nie ma takiej samej"...Kazdy ma swojego sobowtóra na swiecie..kazdy ma inna urode, tak samo mnie tez nie ma takiej drugiej
p.s. ona nie jeste boginia

wiola_0708

widze ze sie nie zrozumielismy ;]
ale nie ma powodow by to tlumaczyc od poczatku ;)
juz dosc sie ludzi nawypowiadalo i mozna zakonczyc temat ;)

pozdrawiam

Meveric

elo Meveric :) jesli bys chcial to odezwij sie na gg uwazam ze spoko gosc z Ciebie to oj nr 1518276 pozdro

Kwas_1

mowisz powaznie ? :D
nie ma sprawy za jakis czas sie odezwe, jak tylko znajde czas.

wg mnie na tamtym zdjęciu też wygląda ślicznie ale każdy mu swój gust

Jason_Voorhees

hehe dla mnie na kazdym zdieciu ladnie wygloda :D pozdrawiam

Ludzie co wy wogle gadacie, Elisha jest niesamowicie piekna. Myslicie, ze jak naladujecie tone tapety na przecietnego lachona to bedzie tak samo ladnie wygladac? Otoz nie, jakby to powiedziec, mozliwe nawet ze bedzie wygladac jeszcze brzydziej albo troche lepiej, podkresli to jej charakterystyczne cechy twarzy i tyle, poprostu osoba ta bedzie niebrzydka, nie ma cudow, z brzydala nie zrobi sie modelki. Co do Elishi, ktos zrobil jej jakies zdjecie z daleka co nic nie widac i to z dziwnym grymasem na twarzy, niech ktos da jej zdjecie bez makijazu z bliska, z normalnym uczesaniem itp, to sie przekonacie jaka jest prawda. Uzyjcie mozgownicy i sie zastanowcie, skoro praktycznie na kazdym zdjeciu i kazdym filmie wyglada niemal ze idealnie, to jak w rzeczywistosci moze byc brzydka? Jej twarz ma piekne, charakterystyczne cechy, ktore dzieki makijazowi pokazuja ja w idealnym stanie. Bez ladnej twarzy nic sie nie da zrobic, nawet uzywajac tone tapety. Ponadto, uroku na tym zdjeciu odbiera jej to, jak sie ubrala, jakis rozciegniety sweter, duza torebka i zero uczesania. To zdjecie jest wyjatkowo niekorzystne, dlatego jak juz pisalem, najlepiej jakbys ktos znalazl fote z bliska. I ostatnie, mowicie, ze znajdziecie wiele dziewczyn, ktore sa takie jak ona, ale czy nie widzicie, ze praktycznie kazda sie niemilosiernie maluje i wyglada tak jak Elisha bez makijazu ? ;>

pokazesz mi 2 takie zdjecie to pogadamy ;) kazdy tak ma niestety gdy jest sie nie wyspanym i zmeczonym ona akurat nawet ladnie wyszla jak na taki stan ;P Masz racje do tego pod spodem ale do koncowki mam zastrzezenia bo Elisha jest dla mnie najcudowniejsza.. z reszta kazdy ma swoją obsesje lub jak kto to nazywa ^^ moja dziewczyna-marzenie to wlasnie Elisha Cuthbert ;) i wyje*ane mam na wasze opinie o tym ;p

Sined

zloty chlop :P ,
ludzie to pisza na zlosc ;] specjalnie, nie warto zwracac na to uwagi :P
zreszta nie sugeruje sie tylko wygladem ;)

a wasze opinie mi wisza :P nic nie jestescie w stanie zmienic wiec z wielkim szacunkiem prosze... nie robicie sobie nadzieji

Meveric

http://elisha-fans.com/gallery/albums/appearences/2006/ShoppingAtSupermarket1204 2006/thumbnails/normal_ShoppingAtSupermarket_04.jpg
tu macie foteczke bez makijazu, wyglada b.ladnie na tym zdjeciu.

pakii16

http://elisha-fans.com/gallery/albums/appearences/2006/ShoppingAtSupermarket1204 2006/ShoppingAtSupermarket_04.jpg
tu jest duza fota.

pakii16

widać że moja :D:D:D pozdrowienia dla fanów

Kwas_1

;) no zeby taka chociaz jeszcze jedna była... nie powtarzalna i piękna ;) bez makijażu czy w makijażu to dla mnie bez różnicy.. mój ideał xD

Sined

a kiedy ma wyjsc ten film My Sasy Girl? Cos pisali ze premiera w marcu miala byc i nie idzie znalezc tego filmu.

pakii16

Premiera My Sassy Girl ma byc dopiero w styczniu 2008

pakii16

No paki16 I tu Elisha wyglada zaje... bez makijażu. Niech sie teraz odezwia cwaniaki ktore uwazaja inaczej

Zgadzam się częściowo - z jednej strony Elisha jest nieziemska i nie neguję tego, sam się fascynuję jej urodą ciałem itd ale z drugiej strony założyciel tego tematu ma też dużo racji - na ulicach Polski chociażby chodzi wiele ładniejszych dziewcząt które akurat nie zostały aktorkami i nikt ich nie zna ale biją niejedną dziewczynę z ekranu na głowę urodą, sam mam 2 kolezanki ze studiów przy których Elisha wygląda blado :) pozdrawiam

Matt_16

no nie wiem czy te twoje kolezaneczki bylyby ladniejsze od niej po umalowaniu. Tak ci sie moze tylko zdawac ze sa ladniejsze, nie widziales Elishii na zywo, popatrz na zdjecia Elishii z roznych uroczystosci i wes umaluj swoje kumpele i porownaj kto by blado wypadl.

Matt_16

Matt prosze cie nie pier... Elisha jest najladniejsza i zadne twoje kolezanecyki jej nie pobija. Nie ma szans!!!!

ten blog do którego podalas linka to jakas pomyłka, i miejsce do wysmiewania dla zakompleksionych Polek, ciekawy jestem jak ty i reszta dziewczyn wyglądasz bez makijazu. Sorry ale dla mnie poziom reprezentowany przez ciebie i osoby piszace na tym blogu to dno. Wiadomo ze czlowiek zawsze ma jakis zły dzien, a cwaniaki z tego korzystają robiąc fotki ktore pozniej trafiają na blogi takie jak ten, zenada !

stary lubie cie , ale czy wierzysz w Boga ? ona jest Śliczna

oh sined ty zakochany chłoptasiu ;D po części te obsesję rozumiem- mianowicie podobnie sie tyczy Evangeline Lilly u mnie (;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones