Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Kłócę sie z moim bratem o to kto jest ładniejszy
ON MÓWI ŻE Jessica Alba
JA ŻE Elisha Cuthber
I kto ma według was racje
(i jeszcze mi tu wciska kit ze jakaś Lindsey Lohan jest ładniejsza od Carmen Electry)

Sined

no nie powiem oby dwie są super ale wg mnie tak o 0,0001% Jessica Alba jest ładniejsza, a co do tego w nawiasie to faktycznie fajny kit ci wciska (hahaha)

Sined

Wg. mnie Elisha jest ładniejsza od Jessici Alby:):):)=P

Sined

No Jessica Alba nie jest brzydka ale zato Elisha mnie oczarowała, i uważam że jest najlepsza.

Sined

Po pierwsze pisz poprawnie, dziewczyna może być ładniejsza, a nie "ładniejszy"... po drugie Elisha jest lepsza od Alby, od Electry i od Lohan, która ciągle przypomina małą dziewczynkę...

Sined

ja uważam jednak że alba jest łądniejsza ale w ciemnych włosach teraz wygląda jaq idiotka

Aniol_z_Piekla_Rodem

Według mnie ładniejsza jest Jessica Alba, zaraz po niej jest Sarah Michelle Gellar no i potem Elisha Cuthbert z Carmen Electra, a Lindsay tez jest Ładniutka gdyby nie te piegi na ciele...ale nie brak jej urody...

Barteks

Sorka, ale widziałem przed chwila zdjecie Carmen Electry z rozmazanym makijarzem, o BOZE! Moja Lindsay jest ładniejsza....

Barteks

a Ty qrwa jeszcze 10 razy napisz, bo qrwa nie widać... ;/

Barteks

Sorka, ale widziałem przed chwila zdjecie Carmen Electry z rozmazanym makijarzem, o BOZE! Moja Lindsay jest ładniejsza....(lol)

Barteks

Sorka, ale widziałem przed chwila zdjecie Carmen Electry z rozmazanym makijarzem, o BOZE! Moja Lindsay jest ładniejsza....(lol)

Barteks

wedlug mnie alba jest zdecydowanie ladniejsza od cuthber. nie ma co porownywac!!!

Bloodmaster

są gusta i gusteczka!! w takim razie to nie dla Ciebie forum, nie umiesz nazwiska jej poprawnie napisać...

Barteks

dla mnie np. Sarah Michelle Gellar nie podoba się wogóle, może nogi ma fajne, ale twarz nie bardzo... worek na twarz i pchasz :P :P :P :P

pazdzioch10001

1.NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ NA ŚWIECIE JEST ELISHA CUTHBERT!!! I nie ważne co kto mówi!!
2.Alba też jest piękna ale nie w tym stopniu.
3.Lohan nie przeczę ma swój urok, ale nie ma takiego wdzięku jak poprzedniczki.
4.A Ciebie pazdzioch10001 to aż dodałem do ulubionych użytkowników, bo już nie pierwszy raz widzę, że na temat Elishy masz dokładnie takie samo zdanie jaki ja(i nie tylko na jej temat) :D

Morrgan

uuuuu patrzę, że z Ciebie spoko ziomek ;] dzieki

Sined

Jessica alba jest 100 razy ładniejsza od tych chodzacychjka deska paniusiów. I do tego sie nie rozbiera jak te inne lachy za dyche :]]

rxqueenSG

no bo carmen electra jest brzydka (hahaha) a lindsay lohan zreszta tez xDDDD nic wiecej jak tony makijazu i herbatki odchudzajace. a Elisha Cuthbert... ma wielkie piersi i nic poza tym *_* moze nie widze w niej nic wiecej dlatego ze jestem samicą? :X

chinese_bomb

o0 nic pozatym????kobieto patrzac na cuthbert piersi i pupa schodzą na dalszy plan. Ona ma PIęKNą TWARZ!! a to , że przy okazji ma piękną figurę a przy okazji nie anorektyczną czyni ją jeszcze piękniejszą.

rxqueenSG

KOGO MASZ NA MYŚLI: "LACHY ZA DYCHE" ????? ;/ ;/ ;/

rxqueenSG

w jednym filmie sie rozebrala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Sined

Hmmm... Zdecydowanie Elisha Cuthbert :) Do tego jest o niebo lepszą aktorką niż Jessica Alba.

może i Elisha nie jest lepszą aktorką, ale jest wiele piękniejsza... wprawdzię po obejrzeniu Fantastycznej 4 stwierdziłem, że obie są bardzo piękne, może dlatego, że Alba pofarbowała włosy na blond... ach te BLONDYNKI!! :)

Sined

W obu przypadkach wygrywasz! Alba ma -1 punkt mniej od Elishy BO SIE NIE ROZBIERA, a co do Electra vs Lohan to nasowa sie pytanie kto podstawil tam Lohan

SWW

nie ma znaczenia czy się rozbiera czy nie, wiadomo że Elisha jest piękna...

użytkownik usunięty
Sined

Elisha to najpiekniejsza partia jaka w holywood widziałem...a do tego bardzo dobra aktorka! Ach miec taka przy sobie...to by było coś!Nie urażając oczywiście polskich dziewczyn, które też są piękne, ale Elisha...

Kwestia gustu jedak mi bardziej podoba się Jessica.

Sined

Przyznaje, zarówno Jessica jak i Elisha wyglądają pięknie... u mnie na tapecie. Naprawde nie macie co robić tylko ślinić się na widok dziewczyn wyprodukowanych przez Hollywood. Nie ma co zaprzeczać... są śliczne bo takie mają robić wrażenie tyle że dzięki temu iż są znacznie "podrasowane". Dlatego zostaje przy rodzimych pannach z których wiele jest od nich ładniejszych. Cya

użytkownik usunięty
shutter

Ja jestem za Jessica Alba.

Powod jest prosty

Piekna kobiete mozna poznac po tym, ze jest piekna rowniez wtedy, gdy nie ma makijazu i farbowanych wlosow.

Jestem pewna, ze gdyby Elisha nie byla "zrobiona", bylaby calkiem nieciekawa. W przeciwienstwie do Alby.

właśnie o to chodzi, że wiele osób ją widziało bez makijażu, to poprostu piękna kobieta... ah... :)

Sined

Elisha jest najpiekniejsza i gdyby taka była w polsce to nawet bez makijuzu rzucilbym sie za nią w ogień... Ona jest naj i w skali na 10 u mnie ma 99,(9) i dziewiatka w okresie...kocham ja poprostu

Sined

Widze tu pożądnych ziomków, mówię tu o Paździochu 10001 i Morrganie myślę to samo co wy a wracając do pytania to Elisha Cuthbert jest najlepsza na świecie, chociaż Jessica Alba też nie jest najgorasza. Paździoch i Morgan POZDRO :D

Hellrazor

Spoko zioom, ja już jestem weteranem na forum Elishi... człowieku, całe ferie 2004 ogladałem "Dziewczynę z sąsiedztwa"... miłe wspomnienia, Elisha ROX!

Sined

Chłopcy pozwolicie że dodam was sobie do Ulubinych ?? Paździoch 10001 i Morrgan Jeżeli nie to napiszcie Pozdro dla was :d Narki

Elisha The Best

Hellrazor

Siemka kolezko widze że masz Robaka na zdjeciu. Za posiadanie kogos takiego na zdjeciu moge tylko umiescic cie w ulubionych .

Sined

obydwie sa fantastycznymi laskami i nie jestem w stanie wybrać. najlepiej obydwie na raz i do tego jeszce Carmen ( tak będzie niebo wygladać
...oby :D)

MadaFakaMan

Moim zdaniem ładniejsza (o troszeczke ) jest Alba, ale Elisha Cuthbert jest lepszą aktorką !

olcia_xoxo

Elisha Cuthbert jest najlepsza !!!! Poprostu spać nie moge !!! Pozdro dla wszystkich ziomków którzy są tego samego zdania co ja !!! Elisha Cuthbert RULES !!!!

Aragorn

No więc wyszlo na to ze Elishe jak narazie bardziej doceniacie :) Elisha Rządzi :D Girl-Dream...

Sined

A moim skromnym (aha...) zdaniem to Jessica Alba jest ładniejsza i jest lepszą aktorką. Nie wiem czemu, ale jakoś nie przepadam z Elishą :/ Kwestia gustu :/

NoiR_3

Elisha jest o wiele bardziej seksowna od Alby.

Sined

Mi sie Alba wogóle nie podoba , za to Elisha... ;);)..

Sined

Elisha jest o 1000 razy piękniejsza niż Alba. A do tego, jest o 1000 razy lepszą aktorką. Sorry, ale Cuthber ma klasę, Alba jej do pięt nie sięga. Alba to po protsu ładna dziewczyna z modną ostatnio urodą. Znam takich dziewczyn bardzo dużo.

bumru

Sorry... ja tez jak wy nie mogę spać przez Elishe. Ale to nie jest troche chore? Czuję się z tym co najmniej dziwnie bo nie powinno się zakochiwać w takich laskach... to jest puste, ale cóż zrobić? Czuję się troche nienormalnie. She's gorgeous... a Alba to przy niej nic - bo nie potrafi oczarowac tak jak Elisha. Cuthbert to jedna z przyszłych najlepiej opłacalnych gwiazd hollywood, bo inaczej nie może być :). Z niecierpliwością czekam na Captivity... a tak btw, to mi przeszkadza że jest zaręczona i... nawet Timberlake się ślini na jej widok ;].

Bounce

obie są na równi sweitnymi goracymi laskami!!

Bounce

rok temu przeżywałem to samo co Ty... Bounce... wierz mi albo nie, ale po tej nieszczęśliwej miłości pozostanie tylko miłe wspomnienie... :)

Bounce

qrwa mać... "Capivity" to thiller-psychologiczny(zjebane )... to już nie będzie to samo co "Dziewczyna z sąsiedztwa" ; (

pazdzioch10001

No ci powiem ze captic=vity nie jest takie fajne . Ale Dziewczyna z sąsiedztwa jest poprostu zaje.. zaje.. spoko film

Bounce

Stary mam to samo nie moge spać przez nią jeststrasznie ładna i moim zdaniem nie ma dziewczyny która jej do pięt dorasta w urodzie

Sined

Obie są zajebiste :) może powinni zrobić jakiś ranking i pozwolić nam zagłosować???:) ja już mam propzycje na pierwszą trójkę: Keira Knightley, Jessica Alba i Elisha Cuthbert!!! Co wy na to?? :)

Mlody86

Wg mnie ładniejesza jest Elisha.Może nie tyle,że ładniejsza bo obydwie-zarówno Alba jak i Elisha są boskie ale Alba poza ładnym ciałem nie ma w sobie nic szczególnego.Nie ma tego czegoś.A Cuthbert wręcz przeciwnie, nie dość że pociąga swoim wyglądem to jeszcze ma to coś.
I jest taka niezwykła :P Heh...a jesli chodzi o grę aktorską to wygrywa zdecydowanie Elisha.Alba to słaba aktorka.Taka ooo...nadaje się do lekkich i płytkich filmików gdzie można pokazać troche ciała nic poza tym.Takie jest moje zdanie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones