Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Jaką Elishę wolicie???

użytkownik usunięty

Jasny blond taki jak w filmie "Dziewczyna z sąsiedztwa" czy ciemny blond w "Dom woskowych ciał". Ja osobiście Elishę wolę jasną czyli taką jak w TGND. Ale i tak z każdą fryzurą wygląda pieknie.

najlepiej to ONA wygląda na tej fotce tutaj :-))))
bez dwóch zdań!!!!
a tak wogóle to Rychu zassaj avi z tego adresu: http://dl2.filehd.com/download.php?get=6u4N9k3J4l7D1f8P9u9F5q8O1b5B9j8Q1g1D6n4D9 g2B4d6J9o [dl2.filehd.com/download ...]
i co powiesz teraz na nią?????????????

bandzior_4

a tu byłeś?? http://www.elisha-online.com/videos.htm [www.elisha-online.com/v ...]

użytkownik usunięty
bandzior_4

Elisha z włosami (z tą grzywką prawie, że na oczy nie wygląda tak cudnie), ale pozostałe zdjęcia to jest mistrzostwo.... A co do filmu to wyglądała i tak bardzo ładnie tylko tyle, że nałożyli jej za dużo tego zjebanego makijażu... ale pod spodem jak się dobrze przypatrzymy widać starą piękną Elishę (jesio za czasów The girl next door).

...Zgadzam się, że zdjęcie te przy profilu Elishy na FW jest bardzo ładne, ale dla mnie Elisha najładniej wyglądała w filmie "Dziewczyna z sąsiedztwa", w scnie gdy rysowała na kartce tą dziewczynę i dała ją Matthew. Normalnie anioł jak nic.

Dokładnie Rychu. I ten jej uśmiech, oczy :))) Cudownie tam wyglądała :)

użytkownik usunięty
MlodY

idę zaraz skoczę z okna albo nie - lepiej się powieszę... a to dlatego, że doszedłem do wniosku, że nigdy nie bede mial Elishy dla siebie... Żegnajcie...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Rychu....nie odpuszczaj, to swietna dziewczyna!

użytkownik usunięty
eurodance

wiem...

Ja wolę Elishę w blond włosach :), a tak apopro Rychu powodzenia!! :D Nie odpuszczaj sobie może ja chociaz zobaczysz na żywo :D:D pozdro

ja to mysle ze ona we wszystkich filmach jest boska i powinniscie sie ze mna zgodzic.
ale jesli chodzi o wlosy to najleprze ma w dziewczyna z sasiedztwa;) pozdro all

użytkownik usunięty

Jak dla mnie w każdym kolorze włosów Elisha pięknie wygląda. W filmach Dziewczyna z sąsiedztwa, Dom woskowych ciał i W ciszy wyglądała jak dla mnie najpiękniej. Jak dla mnie w jasnych blond włosach wygląda najseksowniej (jak w Dziewczynie z sąsiedztwa) , ale w ciemnym odcieniu (Dom woskowych ciał) jak dla mnie Elisha jest ładniejsza. Jej twarz nabiera większego charakteru .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones