Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Ja nie wiem jak zachowałbym sie w takiej sytuacji, dlatego też jestem ciekaw waszych opini na ten temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maciu

Długo nad tym dumałeś ???

Pozdrowienia ;)

dezmond3

po pierwsze byłabym w totalnym szoku że wogole ją spotkałam :D nie wiem co bym zrobiala ;D napewno bym sie podjarała i zaczęła robić zdjęcia o ile miałabym przy sobie aparat :D

bożeee jak chcialabym ją spotkać :D

dezmond3

Od razu poprosiłbym o zdjęcie i autograf na nim (jakbym mial Polaroida :P).

Nitrox

Ja bym powiedział, że jesteś najpiękniejszą kobietą i najbardziej utalentowaną aktorką:PP

dezmond3

Porzygałbym się.

krytyk_filmowy

Ja tez tylko o tym marze zeby ja spotkac xD ale to tylko marzenia

dezmond3

Ja bym jej nawet nie poznał, bo nie ma charakterystycznej urody, jak np. Meryl Streep, Elisabeth Shue, czy Gina Gershon.

dezmond3

Ja bym udał że jej nie znam... Może wyda się to głupie, ale tylko tak da się rozpocząć nową znajomość, z taką osobą:)
Przecież nie można przegapić takiej okazji...

dezmond3

A ja bym się postarał z nią umuwić :P i jak kolega tu wcześniej
wspomniał udawałbym że jej nie znam :)

marcin_111

A ja bym się zapytał Kturędy na Grunwald.

Marcinov

Ale nie powiem ciekawy temat (za krótki), interesyjący, mało takich jest tutaj. A tak poważnie to miną bym na ulicy wcale jej nie poznając.

Marcinov

Hmm... szczena opadła by mi do poziomu pasa, potem chciałbym poprosić ja o autorgraf, ale znając życie było by to coś w stylu.."aaaaaeeeee autograf eeeeeeo noooooo noooooo ten prosić chiałem". I znając życie mimo tego, że to według mnie najładniejsza i najzdolniejsza aktorka więcej bym nie powiedział:D

bartolomeoxXx

A jeśli bym dostał nagłego powiewu męskości to starał bym się ją gdzieś zaprosić. A może by się udało?

bartolomeoxXx

wziąłbym autograf a potem ją :D ... w aucie

sabwufer

waliłbym głupa udając niemotę i przewrócił się obok...

dezmond3

strzelil jej z liscia w ryj bo to pseudo aktorka

dezmond3

Autograf, uśmiech, podziękowanie, a na koniec sikam po rajtach przez następne dwa miesiące.

dezmond3

http://www.womenrepublic.co.uk/usw/4noelishacuthbert.jpg wcale nie jest ona taka piękna bez makijażu...wygląda jak większość kobiet na ulicach

użytkownik usunięty
peke_1988

Ta chuja to nie jest ona, koleś wkleił zdjęcie jakiejś babki którą spotkał na ulicy i mówi że to Elisha bez makijażu ...

sądząc po kształcie nosa, ust i brwi to jest ona

peke_1988

To na pewno nie jest ona ta klientka na zdjęciu ma inny nos:P
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones