Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
3 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Nie wiem co wy wszyscy w niej widzicie :/ (?)
Z której strony jest taka piękna.
Ładna jest nie zaprzecze ale nic poza tym.. Pieknością to można nazwać jakąś modelkę a nie ją...Już Eva Longoria czy Jessica ALba są dużo ładniejsze.

wiola_0708

poprostu jest bardzo zmysłowa

kronozaur

Eva jest juz stara a alba przereklamowana Elisha jkest zmyslowa, tajemnicza cudna!

Sachi

^^ ,
dokladnie, zreszta spojrz na to ze strony tych co nie przesadzaja :P
ona jest zmyslowa, zjawiskowa i jedyna w swoim rodzaju...

ale to juz twoj wybor :D

Meveric

Dobra looz...Kazdy moze inaczej spostrzegac dane osoby. Mi sie nie podoba , choc nie jestem homo tylko stwierdzam...ale co w niej zmyslowego...w ameryce pelno jest takich dziewczyn ale ok

wiola_0708

"ale co w niej zmyslowego"

uwierz mi... wiele ;]

Meveric

no nie powiedziałabym...
Już Eva Longoria jest ładniejsza...ale rzecz gustu ja i tak nie gustuje w dziewczynach żeby nie było...

użytkownik usunięty
wiola_0708

Bez przesady ze od razu najpiękniejsze są modelki . W dzisiejszych czasach modelka wcale nie musi być ładna.

Ja jestem dziewczyną a według mnie Elisha to jedna z najpiękniejszych aktorek jakie kiedykolwiek żyły. Myślę że jej urok składa się z delikatnej urody ,ma twarz jak anioł, jest przy tym seksowna ,ma ładną figurę i ma w sobie jakieś takie ciepło.

Z tą Eva Longiria to się nie zgodzę. Piękna ale Elisha jak dla mnie ładniejsza. Z Jessica Alba to musze przyznać rację. Jest ładniejsza od Elishy czy w ciemnych i blond włosach. Ładniejsza chyba jest też Amber Heard . Co nie zmienia faktu że Elisha jest wspaniała i piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones