PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 890
ocen
6,6 10 1 12890
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

taka sobie historyjka jak to dziewczyna nie słyszy a potem słyszy... i ot co... obejrzałem ten film tylko ze względu na Elishę Cuthbert. Nawet dobrze to zagrała, ale reszta to raczej poniżej 5/10

W tym filmie nie ma nic nadzwyczajnego. W sumie to na początku nic sie nie dzieje. Potem, no hmm... jedynie końcowe sceny...
no cóż obejrzeć można.

No tez tak sadze !!!! Nic nadzwyczajnego

hej, a może tak napiszesz w tytule, że spojler!?

ocenił(a) film na 9
natalia_41

widizs...dlatego trzeba czytac recenzje i tytuly komentarzy bo ludie
sa..rozni

ocenił(a) film na 10

skoro sie nie znacie na filmch to nie poiszcie takich glupot.
Ta dziawczyna ZAWSZE slyszalaa. !!

ocenił(a) film na 10
mycha9441

Widzę, że nie znacie się na dobrym kinie. Ta dziewczyna zasze słyszała. To był jej bunt przeciwko temu, jakie ma życie i dlaczego ją to spotyka. Nie zrozumieliście poprostu fimu. Uzależnienia od rodziny, ktore jest chorobą i tragedią oraz, że to co się dzieje wokół nas nie jest często takie jak nam się wyadje. Świetny scenariusz o tym, że każdy kogo znamy, każdego wokół nas moga spotkać problemy, tak poważne jakie spotkały główną bohaterkę. Fil mówi o niepoddawaniu się, walczeniu ze sobą, chorobą- uzaleznieniem od ojca i obwinianiem się.

ocenił(a) film na 9
affling

ale bohaterke tragedia nie spotkała - widziała co wiedziałem od początku

ocenił(a) film na 2

Ale shit. Bez sensu. Nie wiem co to miało własciwie znaczyć. Idiotyczny

ocenił(a) film na 9

dalem 9 a przez twoj spoiler może było by 10...

ocenił(a) film na 9
bodzio2701

film by bardziej poruszał gdyby jednak ona nie widziała

ocenił(a) film na 10

1. Nie spojlerować!!!
2. Film jest na prawdę świetny i klimatyczny, a historia wcale nie taka banalna.
3. Kłania się oglądanie filmów ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones