PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010604}

Podziemia strachu

The Cellar
5,1 1 475
ocen
5,1 10 1 1475
4,0 3
oceny krytyków
Podziemia strachu
powrót do forum filmu Podziemia strachu

Nie taki zły

ocenił(a) film na 6

Nie taki zły jak wskazują jego oceny. Scena zaginięcia córki (liczenie stopni schodów) naprawdę dobra. Końcówka rozczarowuje, ale plus za nawiązanie do teorii Schrödingera.

ocenił(a) film na 6
cotca

Tez zdziwiły mnie aż takie niskie oceny. Tak jak wspominasz scena ze schodami, i sam fakt ze praktycznie od początku startuje akcja jest bardzo na plus. Dla mnie coś odrobine innego. Polecałabym innym
nie zniechęcać się i obejrzeć mimo tej oceny filmwebowej :-)

ocenił(a) film na 4
Nataliszys

Standardowy film. Na plus bardzo dobra muzyka. Po ziole bardziej można się wkręcić i złapać filtr na głupoty, ale danie po paluchach szatanowi i puścił drzwi to słabo :)

ocenił(a) film na 6
cotca

podzielam zdanie , film ok , nie sugerować się oceną...

ocenił(a) film na 6
cotca

Dokładnie wszystko fajnie,ciekawie.Ale końcówka faktycznie taka jakby zrobiona na siłę z tym wiecznym odliczaniem.Jak już postawili na motyw z diabłem,to już mogli zakończyć to całe odliczanie na 666.Po odliczeniu otwiera się brama piekła i ludzie w nim przepadają :D

cotca

Zakończenie to największy plus tego filmu. Minusem jest niedokończony i niejasny wątek z naukowcem u którego była

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones